Want (The Need Trilogy 1.) 2 csillagozás

R. Phoenix: Want

For years, Rex Mirza has been controlling every aspect of his twin brother’s life. Using the fact that Tavi is a magicless witch — a mere human — in a family of powerful witches, he has justified every harsh treatment. All of it is only for Tavi’s own good, of course. How could a human possibly know what was best for him?

When Tavi gets the chance to turn the tables on his brother, will he take it? Or will he take the punishment Rex says is due for trying to run away?

114 oldal · ASIN: B07D68TB4B

loveQhuay>!
R. Phoenix: Want

Raissa írásaival annyi bajom van, hogy nehezen indul be, de szerencsére mire a törési pontomhoz érek, addigra már le se bírom tenni úgy magába szippant.

Sötét, tabu, vérfarkasos, vámpíros, boszorkányos, kicsit kicsavart, de fúú hogy várom a második részét! De a legjobb a két tabu téma : spoiler és ahhh, imádtam, de még hogy!

Rex és Tavi, ikrek, van amiben hasonlítanak, van amiben különböznek, de ebben a kicsavart világban és az új valóságban amit Tavi teremtett, mindkettejüknek másnak kell lenni mit az eddigi megszokott. Tavi marha jól kezelt mindent ahhoz képest hogy eddig rabszolga volt, és nem tudtam eldönteni hogy Rex-et sajnáljam vagy ne, elvégre meg kellett tapasztalnia milyen a másik oldalon lenni- milyen ha nincs erőd és te vagy a rabszolga, de voltak azért elég forró jelenetek. Alig vártam hogy történjen is valami közöttük, de úgy látszik várnom kell még erre egy kicsit.

edina_renata>!
R. Phoenix: Want

Az utóbbi napokban eléggé feszegettem a határaimat olvasmányok terén. Olvastam már pár könyvet Daddy kint témában, ahogy folyt a történet a medrében, azt hittem itt is ezzel állok szemben…Khhhm ez egy kicsit több volt, kicsit más, utána is kellett néznem a dolgoknak. Először mikor felkerült a spoiler kisebb sokkot kaptam és le akartam tenni. Még jó, hogy nem tettem meg :)
Fantasztikus volt ahogyan a szereplők jobban megismerik egymást, a vágyaikat, a kötődésüket és szükségletüket egymás iránt.
És én a végére csak azt akartam, hogy folytatódjon és kééérek mééég, úgyhogy ma meg is vettem a folytatást :)

The Need Trilogy sorozat · Összehasonlítás