Kísértet-part (Libabőr 1.) 41 csillagozás

R. L. Stine: Kísértet-part

…Jerry már alig várja, hogy feltérképezhesse azt a régi barlangot, amit a tengerparton talált.Társai elmesélnek neki egy történetet: egy történetet a kísértetről, aki a barlang mélyén lakik. A kísértetről, aki már 3oo éves….Ez is csak egy buta kísértethistória.Vagy mégsem?

Tagok ajánlása: 12 éves kortól

Passage, Budapest, 2000
130 oldal · ISBN: 9632282434 · Fordította: Venczel Mihály

Jean P>!
R. L. Stine: Kísértet-part

Ennyi év után (17), ezredik újraolvasás után is: 10 pontos :)

Gorkie P>!
R. L. Stine: Kísértet-part

A másik nagy kedvencem volt!
Izgalmas, félelemetes! Emlékszem alig tudtam letenni.
Na és a vége….

Bee_bookworm>!
R. L. Stine: Kísértet-part

Ez az egyik kedvenc részem a Libabőr sorozatból. Emlékszem rá, hogy gyermekként mennyire izgultam mi fog történni, most bár ezt nem éreztem, nagyon jó volt újra a kezembe venni. Nem régen olvastam angolul, de mégis ez hordozza a gyerekkoromat :))

Molymacska>!
R. L. Stine: Kísértet-part

Jó kis nosztalgia volt, bár én az elején meg mertem volna esküdni, hogy ebből vérfarkas történet lesz, de végül pozitívan csalódtam benne, és mégis kísértet történet maradt.

Beriniki>!
R. L. Stine: Kísértet-part

Egyik kedvencem a sorozatban. A végén leesett az állam….nagyon jó!

Lahara IP>!
R. L. Stine: Kísértet-part

Nehéz úgy olvasni az ilyesmit, hogy tudom, mi benne a csattanó. De annak ellenére sokadjára is jó. Nem ugyanolyan jó, de azért jó.

Panda>!
R. L. Stine: Kísértet-part

Hűű, ez nagyon jó kis történet volt. Mondhatnám, hogy aranyos, de az nem illik egy horror történethez.. Kicsit gyerekes, ha jóval fiatalabb lennék, biztos rémálmaim lennének miatta. Húú, várom a többi Libabőrt is, kár, hogy nem mindegyiket tudtam happolni rukkoláról.

Nadine_Never>!
R. L. Stine: Kísértet-part

Az első és mindenképpen az egyik legjobb kötet. A végén olyan csavarral amit tuti nem találsz ki. Jó kis horror gyerekeknek. Mikor 12 voltam imádtam ezeket a könyveket, most is szívesen átlapozom őket :)

Gunray>!
R. L. Stine: Kísértet-part

Aranyos kis történet volt. Stine emlékszem két könyvével lopta mags anno a szivembe A válj láthatatlanná , es a büvös maszk. Kamaszkoromban ezektöl a kônyvektôl tenyleg Libabörös lettem , de Meg most is . Ezek a könyvek szeretett k Meg velem a horror müfaját, késöbb King Állattemetöje tett pontot a végére. :) Ideje bepotolnom a lemaradásom és újra felelevenitve kamaszkorom Libabörös pillanatait, elolvasni ezeket a drága Kincseket. :)

Libabőr sorozat · Összehasonlítás