A ​színpad fantomja (Libabőr 11.) 34 csillagozás

R. L. Stine: A színpad fantomja

Broke legjobb barátja, Zeke kapta idén a főszerepet az iskolai színdarabban. A darab címe: A fantom. Zeke teljesen be van sózva…, örül, hogy fantomnak öltözhet. Broke szerint túlságosan is beleéli magát a szerepébe… És ilyenkor valóban félelmetes dolgok történnek. A díszletre valaki különös üzenetet ír fel: „A fantom lecsap rátok!”. Valaki meg akarja akadályozni az előadást? Vagy egy igazi fantom lakik a színpad alatt?

Eredeti megjelenés éve: 1994

Passage, 2001
152 oldal · ISBN: 9632283007 · Fordította: Kállai Anna

Henche>!
R. L. Stine: A színpad fantomja

R.L.Stine könyvet utoljára gyermekkoromban olvastam, de ezt a könyvet még sosem vettem a kezembe, pedig már több, mint 15 éve meg van.
Felnőtt fejjel is, mondhatom, hogy az utolsó oldalakig húzta a történetet, hogy kiteljesedjen, és meglepjen. Nem erre számítottam. Izgalmasnak véltem, hiába ifjúsági könyv, örülök, hogy végre sikerült elolvasnom. :)

Dorka50 P>!
R. L. Stine: A színpad fantomja

Ez nagyon aranyos volt, imádtam! Ez volt az első Libabőröm és remélem nem az utolsó. Próbálom majd megszerezni az egész sorozatot. Izgi volt végig annak ellenére, hogy sejtettem mi lesz a vége.

Lahara IP>!
R. L. Stine: A színpad fantomja

Az egyik legjobb kötet. Tényleg van min izgulni végig, és nem csak beképzelt dolgokról. Ráadásul ez a legvastagabb rész is.

Panda>!
R. L. Stine: A színpad fantomja

Jaj, ez nagyon jó volt! Egyedül a Zeke ragozásával nem voltam megelégedve, de sebaj.

Bee_bookworm>!
R. L. Stine: A színpad fantomja

A Libabőr sorozatnak ez a fénypontja, kétségtelenül a legjobb része. Gyerekkoromban nem tudtam, hogyan kell kiejteni a Zeke-t, de úgy látom, a fordító sem, mert rosszul ragozta. Ettől eltekintve ez tényleg egy nagyon izgalmas kötet, még így húsz év felett is. Ha jobban belegondolok, idén csináltak egy horrorfilmet, aminek a története nagyon hasonló ehhez. Mindenesetre ez egy szomorú történet, nagyon élvezhető kivitelben.

Bee_bookworm>!

Nem vagyok se undok, se aljas, és így csak nehezen találok ki undok és aljas dolgokat, még akkor is, ha nagyon szeretnék kitalálni néhányat

Caulker>!

Anya nagyon aggódós típus. Ha későn megyek haza, mindig azt hiszi, hogy elütött a busz. Ez a busz a mániája. Nem tudom miért. Soha senkit nem ismertem, akit elütött volna a busz.

Caulker>!

Titokzatos fantom kísértett az iskolánkban.

Libabőr sorozat · Összehasonlítás