London, ​Love (Caroline Wood 4,5.) 19 csillagozás

R. Kelényi Angelika: London, Love

Caroline Wood mindössze két napot tölt Londonban, ez a két nap azonban olyan találkozásokkal telik, melyekre álmában sem számított.

Két férfi is felbukkan, akikről azt gondolta, soha többé nem látja már őket… Caro élete szokás szerint nem a tervei szerint alakul, de ez már sem őt, sem pedig az olvasókat nem lepi meg.

Álomgyár, Budapest, 2021

Könyvpillangó92_εïз P>!

Egy kis Caro szösszenet! ♥
Nagyon tetszett ez a rövid, könnyed történet és örülök, hogy feltűnt benne Tom is!
Imádom Caro stílusát, hogy mindig valamilyen zavarbaejtő szituációba keveredik. :)
Különleges ez a novella nekem, mert találkoztam az írónővel és dedikálta is nekem a békéscsabai Álomgyár szülinapi eseménye keretében! ♥
Jó volt egy kis Carot olvasni, míg várakozom a Szédítő Balaton megjelenésére! *. *
Köszönöm @R_Kelényi_Angelika! ♥ Imádom a Caroline Wood sorozatot! ♥

Zsanett>!
R. Kelényi Angelika: London, Love

Jó volt ismét belecsöppenni Caro történetében ha még egy rövid kis történet során is. Caro itt is hozta a formáját! Tetszett, hogy Tom felbukkant. Várom a következő Caroline Wood kalandot.

Febenecz_Kitti>!
R. Kelényi Angelika: London, Love

Kedves írónő ebbe a pár oldalba is csodát rejtett. Minden sorát imádtam és Caroline Woodból sosem elég. Szuper volt újra hallani Tom felöl is.

Monika_Kiss_2>!
R. Kelényi Angelika: London, Love

Ez a rövid kis novella igazán fantasztikus, könnyed és humoros lett. Caro története mindig csupa izgalom. Imádom ezt a nőt. Örültem hogy Tom ismét felbukkant. A borító pedig igazán találó és gyönyörű. ♥Várom a következő Caro történetét.

Dóri_Dóra>!

Az ember meggyászolja a szakításait. (…) A léleknek idő kell a gyógyulásra.

Caroline Wood sorozat · Összehasonlítás