Az ​örökség 17 csillagozás

Az ártatlan novella
R. Kelényi Angelika: Az örökség

Lorenzo Mariani és Fabricius Flóra utazása véget ért, nyugodt boldogságban élnek Velencében, a Mariani palotában. Ez a nyugalom azonban egy idő után unalmassá válik a férfi számára, és keresi az alkalmat, hogy újabb kalandra indulhasson. Amikor kiderül, hogy Flóra nagyszülei meghaltak, kapva kap az alkalmon, hogy utánajárjon felesége örökségének…

Eredeti megjelenés éve: 2018

Álomgyár, Budapest, 2018
Álomgyár, Budapest, 2018

Milli88 P

R. Kelényi Angelika: Az örökség Az ártatlan novella

Nagyon jó volt, nagyon tetszett. Bár lehet, hogy jobban tettem volna, ha várok kicsit az elolvasásával, mert egy csomó poént lelőttem saját magamnak. De ez van, ennek ellenére nagyon élveztem ezt a kis novellát is. :)

Pandalány P

R. Kelényi Angelika: Az örökség Az ártatlan novella

Miközben olvastam a novellát, az volt az érzésem, hogy mennyire jó még kicsit nyújtani Mariani és Flóra történetét. Nehezen engedtem el a szereplőket és búcsúztam el tőlük, nagyon a szívemhez nőttek. <3
Köszönöm Angelika az élményt, amit ez a csodálatos sorozat nyújt, a kiegészítő novellákkal együtt. :*

BeliczaiMKata P

R. Kelényi Angelika: Az örökség Az ártatlan novella

Ezt a történetet lehetne még folytatni, de még mennyire. Több szálon is. De jó volna!
Mindenesetre jó volt kis időre visszacsöppenni ebbe a világba!

Dorina_S

R. Kelényi Angelika: Az örökség Az ártatlan novella

Jaj, hát még a könyvebmutatóról hazafelé a vonaton nekiestem, mert nem bírtam ki, hogy ne tudjam meg, hogy élnek Flóráék. Mariani most sem okozott csalódást, imádtam a csipkelődését a feleségével és tulajdonképpen ebben a kis szösszenetben is felszínre tör az ő nyughatatlan olasz vére. Nem nagyon tud nyugton ülni a fenekén, azért kicsit haragudtam rá, hogy múltkori eset után csak így behódol a természetének és útra kel.
De imádtam, és remélem egyszer majd valamikor olvashatjuk még az ő történetüket, mert imádom a párosukat. :)

R. Kelényi Angelika: Az örökség Az ártatlan novella

Sose tudnám szerintem megunni Mariani és Flóra kalandjait. Nyughatatlan, csipkelődős, szenvedélyes páros, akik hosszú utat jártak be, míg eljutottak idáig. Élveztem ezt az apró kis szösszenetet az életükből, és továbbra is töretlenül reménykedem, hogy lesz még egyszer egy folytatás.

Perly P

R. Kelényi Angelika: Az örökség Az ártatlan novella

Úgy imádom ezeket a novellákat! Nagyon élvezetes Mariani szemszögéből olvasni. Remélem, még lesz egy-kettő belőle. Olyan jó visszatérni a történetükhöz. ♥

Stella_s_Wonderland

R. Kelényi Angelika: Az örökség Az ártatlan novella

Annyira szeretem Mariani karakterét. Olyan pasi akit nem lehet szeretni, miközben folyamatosan az idegeidre megy. Jó volt arról olvasni, hogy mennyire jól megy soruk Flórával.

nia2td

R. Kelényi Angelika: Az örökség Az ártatlan novella

Sajnálom, hogy ezzel befejeződött Flóra és Mariani története. Szívesen olvasnék még a jövőben róluk.

Szuper ötlet, hogy Mariani szemszögéből is olvashattunk. Személy szerint imádom az ilyen részeket.

Jó látni végül mi történt a szereplőkkel. És a kedvencem, hogy spoiler Remélem egyszer még lesz folytatás

Hollóhát

R. Kelényi Angelika: Az örökség Az ártatlan novella

Egy rövidke Mariani kaland, nem sokkal a Párizsban történtek után. Tulajdonképpen a harmadik rész utolsó, utolsó fejezete, hogy minden szál elvarrásra kerüljön.

SzaboBrigi89 P

R. Kelényi Angelika: Az örökség Az ártatlan novella

Bár az Ártatlant még nem volt szerencsém olvasni, Angelika Mennyei bűnök sorozatába beleszerelmesedtem, így nem kérdés, hogy ezeket a szépséges köteteket a polcomon kívánom látni mielőbb… Nem csalódtam az írónőben, ezen a pár oldalon is képes voltam beleveszni abba, amit összehozott…

janee P

Eltolta magát az asztaltól, majd elém sétált. Egészen közelről nézett a szemembe, tekintete villámokat szórt. Felemelte mutatóujját, éreztem, hogy most aztán komoly figyelmeztetés következik.
– De ha nem térsz vissza, ha meg mered öletni magadat, Istenemre mondom, utánad megyek, és végigpofozlak a mennyországon vagy a poklon, akárhová is kerüljél.

janee P

Újra érezni akartam, hogy száguld a vér az ereimben, hogy célom van, amit akármilyen módon, de el kell hogy érjek.