Felpörgetve (Vágyak szárnyán 1.) 249 csillagozás

R. K. Lilley: Felpörgetve

„Most, hogy úgy nézett rám, mintha a következő lélegzetvételénél is fontosabb lennék neki, nehéz volt elképzelni, hogy volt idő, amikor nem éreztünk egymás iránt semmit.”

Mikor a zárkózott természetű légi utaskísérő, Bianca, megpillantja James Cavendisht, a multimilliárdos hoteltulajdonost, azonnal elveszti a nehezen megszerzett benső nyugalmát. Ő, aki 35 ezer láb magasan, tíz centi magas sarkú cipőben minden gond nélkül szolgálja fel az utasoknak a pezsgőt, elgyengül, amint meglátja őt. A mindig higgadt Bianca képtelen kivonni magát a férfi türkizkék tekintetének igézete alól. Ám, ha csak a megjelenése lenne olyan vonzó ennek a tökéletes és félelmetes embernek, Bianca könnyen lerázná magáról. De van valami őrült vonzereje is, amit másoknál nem tapasztalt: a domináns férfi ereje, a gyönyör és a fájdalom ígérete, amit a beszédes szeméből kiolvas. Ez abban a pillanatban leveszi a lábáról, ahogy meglátja őt.

Eredeti megjelenés éve: 2012

Lilith Könyvek, Budapest, 2013
324 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789630870122 · Fordította: Angster László

James Cavendish · Bianca 'Boglárka' Karlsson · Stephan

I.M.Á.D.T.A.M ♥
Abszolút kedvenc lett! :)
Remekül kikapcsolt, pedig ismét bebizonyosodott, hogy nincs új a nap alatt, ahogy ez az erotikus műfajra kifejezetten igaz :)
Hozzávalók:
Végy egy kőgazdag, domináns alfahímet, nem mindennapi szexuális szokásokkal, és persze egy sötét titokkal a múltból. Ő Mr. Gyönyörű
Kell még egy nagyon vonzó nő aki jelen esetben légi utaskísérő és ráadásul szűz, ami persze nem a csillagjegye. Ő Bianca.
Helyezd őket egy légtérbe, hagyd hogy beinduljon a kémia :)
Ha mindez megvan akkor jöhetnek a szaftos részletek, sistereghet a papír az erotikától.
Persze tűzdeld meg a történetet egy kis bonyodalommal, hogy az olvasó ne unatkozzon.
És az sem árt ha nőként van egy fiú barátod, aki tűzön-vízen át kitart melletted, őt hívjuk Stephan-nek.
Kell még egy undok, törtető kollegina, hogy még életszerűbb legyen a történet :D
Ha mindez megvan akkor garantált a szórakozás! :)
És persze hatalmas függővéggel zárjuk a történetet, hogy a kedves olvasó már alig várja a folytatást! :D

Bármilyen hasonlóság a Szürkével, természetesen csak a véletlen műve! :)

csillagka>!
R. K. Lilley: Felpörgetve

Hosszú éjszaka volt :) A nagy árnyalat klub újabb jóképű milliárdossal bűvölt. (figyelitek már emeltünk a téten, milliomosnak lenni itt már kevés)
Elég jól sikerült szürke variáció, de azért semmi több.
2: ez még mindig egy éjszakás könyv nálam, minden belső ellenkezésem dacára imádom, az egyik legjobb perverz tündérmese ami megjelent magyarul.

Unicooorn P>!
R. K. Lilley: Felpörgetve

Újraolvasás volt,bár őszintén sok mindenre nem emlékeztem.
Bár úgy gondolom első olvasásra jobban tetszett mint most.

Bianca
Nagyon vegyes érzéseim voltak vele kapcsolatban.
Nem igazán tudtam eldönteni hogy kedvelem e vagy sem.
Kedvencem az nem lett az már biztos.
Olyan volt mint az időjárás.
Állandóan változott nála James-el kapcsolatban valami.
Bár James sem kifejezetten az az alfahím volt aki az ember kegyeibe lopja magát.
Viszont Stephan-t imádtam.☺
Egy önzetlen,gondoskodó ember aki mindíg maga elé helyezi Bianca-t.
Bár mindkettejüknek vannak sebeik és démonaik,sőt még James-nek is.

Mr. Cavendish ❤
Na ő sem egy számomra „egyértelmű” szereplő.
Az ő neve viszont megmaradt bennem.
Tetszett ahogy eleinte viselkedett Bianca-val,aztán meg jött a nagy változás…..
Domináns férfiből hirtelen lett egy hős szerelmes aki elég „hisztis” tudott lenni.
Viszont a szabadszájúsága levett a lábamról az egyszer biztos.☺
Nem kerülgette a forró kását hogy mit akar.
Ami kellett elvette.
Szerettem mikor ez az oldala előjött,jobban mint aszerelmes oldalát.

Összességében a vége felé történtek csak igazán izgalmas dolgok.
Megadom a 4 csillagot de csak az erotikus részek miatt.
Sokszor olyan könyvek tetszenek amik másoknak nem,de ez nálam sem aratott osztatlan sikert.
Nem mondom hogy nemlesz újraolvasós.
Főleg ha tömény erotikára vágyom.☺

Odilia>!
R. K. Lilley: Felpörgetve

Tőlem megkapja a 4,5 csillagot. És hogy miért?
Mert néhány kilengéstől eltekintve tetszett :) és ettől a műfajtól nem várunk sokat, de kategóriájában nézve szerintem megállja a helyét.
Elején tudtam, hogy 1 kaptafára íródott a szürkével és a Crossfire-rel, akkor mégis mit várok egy ilyen könyvtől ?
Hogy kikapcsoljon a napi munka után. És erre tökéletes: olvastatja magát, az első 50-60 oldal után már nem követett el az írónő akkora koppintást a rokon irodalmakból, hogy kizökkenjek a történetből. A végére annyira izgultam értük, hogy sajnáltam, hogy vége az első kötetnek.
Tehát ne várjatok szédítő magasságokat és mélységeket, kikapcsolódásnak tökéletes.

bettina_s1997>!
R. K. Lilley: Felpörgetve

Újraolvasás volt, régóta tervben volt hogy elolvasom megint, nem emlékeztem belőle sok mindenre.
Nem értettem Bianca elzárkózottságát mindentől és mindenkitől.
Lehet, hogy a múltja miatt, de én nem tudnék ennyire érdektelen lenni minden iránt.
A végén sejthető volt, hogy az spoiler
Kíváncsi vagyok a többi részre. :)

Alexandra0924>!
R. K. Lilley: Felpörgetve

Komoly fejtörést okozott, hogy mennyi csillagot is adjak…. a 3,5 csillagot keveslem, de a 4-et sokallom. Sajnos nem kaptam meg azt az élményt, amire számítottam. Annyira akartam egy jó erotikus könyvet, amihez nem nagyon kell gondolkoznom. Félre értés ne essék, sokat nem kellett a fejemet törnöm a történeten, de azt azért nem gondoltam, hogy unni fogom. Bár ennek ellenére nagyon olvastatta magát, de félek csak azért, hogy "haladjunk már'.
Valahogy nem tudtam megkedvelni egyik szereplőt sem….Biancával nem tudtam azonosulni, de James sem vett le a lábamról…a bdsm jelenetek sem voltak nagyon ütősek. Szó szót követ, nekem ez most nagyon nem volt okés…. :((

Mrs_Curran_Lennart P>!
R. K. Lilley: Felpörgetve

Tudom, hogy az egész elmegy egy kicsit mese irányba (a szadista szőke herceg és Hamupipőke), de mégis sokkal szimpibb Bianca, mint Ana a Szürkéből. Legalább nem egy naiv, ostoba liba. Kedvenc szereplőm Stephen, kár hogy a másik ligában játszik, így ez egy kicsit klisé ízű, de ő egy nagyon jó karakter. A tökéletes nagytestvér, akire mindig lehet támaszkodni.
Angolul már olvastam mindhárom részt, feltétlenül érdemes végig olvasni a trilógiát a jó befejezéshez. Mellesleg angolul olvasva nem is tűnt ennyire durva nyelvezetűnek. A fordító igazán előkaphatta volna a szinonima szótárt.

Aveline>!
R. K. Lilley: Felpörgetve

Tetszett, olvastatta magát. Nyilván érződik a könyvön az Árnyalat hatása, de a lényeg, hogy azt kaptam, amit vártam. Szórakoztat és kikapcsol.

Hópárduc P>!
R. K. Lilley: Felpörgetve

Tetszett. De, ne várjon senki tőle semmi mást, mint ami, erotikus kedvelőknek!!!

Britta89>!
R. K. Lilley: Felpörgetve

Jujjj! Nem is tudom mit gondoljak.
Először tisztára bezsongtam, mert hát Bianca egy valódi stewardess! Kiskorom óta ezt a vágyat dédelgetem magamban. Jó volt egy kicsit ebbe a világba csöppenni. Igaz, jöttek elő olyan hátrányok is, amikbe soha bele sem gondoltam. Értem ez alatt a rossz indulatú, pénzéhes kolléganőket, akik bármit megtesznek a sikerük érdekébe (Melissa). DE! Így leehtősége adódott Biancának is arra, hogy Jameshez közelebb kerüljön. Ami rettentően tetszett ebben a könyvben, hogy nem hagyta magát becserkészni. Végig tartotta magát és a józan eszére hallgatva hozott meg döntéseket. NEm csábította el sem a pénz, sem a hatalom. Ezért nagyon szimpatikus lett számomra.
Stephen, szeretném ha nekem is lenne egy ilyen barátom. Tudom, hogy azért is lettek ennyire jóban, mert együtt éltek át rettenetes éveket. Örömmel olvastam, hogy mindezek ellenére tudnak nyitottak és optimisták lenni.
A fő BDSM szál is egész jó volt.

Cicu>!

A múltam formált, és ez igaz mindenkire.

Kapcsolódó szócikkek: Bianca 'Boglárka' Karlsson
Cicu>!

– Hmmm… azt hiszem, ölni tudnék egy kávéért.

Cicu>!

Ránéztem, és láttam, hogy máris úgy kerekíti a szemét, mint a csizmás kandúr a Shrekből. A fene! Kész bevetni a legerősebb fegyverét, csak hogy elmenjek ma este vele! Úgy döntöttem, hogy nem kínzom tovább.

Kapcsolódó szócikkek: Bianca 'Boglárka' Karlsson · Stephan
Cicu>!

[…] mindenkinek jár a boldogság, az igaz szerelem.

Cicu>!

Mondtam már ma, hogy milyen tökéletes vagy?

– Jó reggelt, gyönyörűm! Fantasztikusan nézel ki ma –

Cicu>!

Hamar meg fogod tanulni, hogy én mindig azt mondom, amit gondolok.

Cicu>!

Annyira biztos voltam magamban, hogy sohasem fogok senkinek bedőlni! De végül kicsúszott a kezemből minden, még a saját szívem is.

Kapcsolódó szócikkek: Bianca 'Boglárka' Karlsson
Cicu>!

– Ilyen korán kezdik a karaokét? – kérdeztem Stephantól meglepetten. Ő megvonta a vállát.
– Úgy látszik. Bár szörnyen korán van ehhez. Adhatnának egy kis időt, hogy egy kicsit benyomjunk, mielőtt ezt kell hallgatnunk!
Nevetve értettem egyet.

Kapcsolódó szócikkek: Bianca 'Boglárka' Karlsson · Stephan