Igéző ​szépség 3 csillagozás

Quinn Wilder – Carole Mortimer – Jessica Hart: Igéző szépség

Quinn ​Wilder: Vadmacska
Egy nő az építkezésen! Hát ennek csak rossz vége lehet! – gondolja Vic Hamilton vállalkozó, amikor a csinos Janey elhelyezkedik nála. A lány azonban kitartó, szorgalmas és ügyes munkásnak bizonyul, gyorsan megtalálja a hangot a többiekkel, sőt végül Vicet is meghódítja. A férfi nem sejti, hogy Janey álnevet használ, s csak azért lépett be hozzá, mert tönkre akarja tenni…

Carole Mortimer: Édes nyuszikám
A zöld szempár, a szőke haj és a legelragadóbb mosoly, amelyet Lyon Buchanan eddig bármikor is látott, nem marad hatástalan. Silke, a bájos és törékeny, ám heves vérű ékszertervező egy csapásra meghódítja a zord üzletember szívét. Megismerkedésük körülményei azonban határozottan ellene szólnak a közelebbi kapcsolatnak. Hogyan is lehetne egy pár az előkelő áruházlánc tulajdonosából és az izgató nyuszijelmezre vetkőzött szépségből?

Jessica Hart: Majd beletanulok
Lorimer Kingan golfpályák építéséhez akar területeket vásárolni,… (tovább)

HarperCollins Magyarország, Budapest, 2018
272 oldal · ISBN: 9789634482987 · Fordította: Csató Gabriella, Komáromy Rudolf, Tandori Dezső

Quinn Wilder – Carole Mortimer – Jessica Hart: Igéző szépség

A fülszövege nagyon megfogott az elsőnek és azért kezdtem neki a füzetnek.
Quinn Wilder története volt a legjobb a háromból. A karakterek nagyon szerethetőek voltak, igaz az írásmód annyira nem tetszett. De még így is toronymagasan vezet a másik két sztorival szemben. Iszonyatos volt az Édes nyuszikám, de még kiábrándítóbb volt a Majd beletanulok. Abszolút nem nyerő egyik sem nálam.

zuna19>!

– Hallottad már azt a szót, hogy szerénység?
– Én igen, de hogy te is, az meglep – vágott vissza szemtelenül a lány.

zuna19>!

Janey teljes erővel arcul vágta a férfit. Remélte, hogy Vic visszaadja a pofont, és ezzel egyszer s mindenkorra bebizonyítja, hogy durva, gátlástalan alak, Vic azonban nem mozdult, csak szomorú, szánakozó tekintettel figyelte őt. Janey felzokogott, sarkon fordult, és elrohant.
Vic nem próbálta visszatartani. Tudta, nem tehet mást, várnia kell. Hirtelen az a különös érzése támadt, mintha egész életében Janeyre várt volna. Erélyesen elhessegette ezt a gondolatot. Hiszen a lány becsapta, és még ha nem is ő volt a felelős a rongálásokért, tönkre akarta tenni.
Fáradtan a hajába túrt. Amióta ez a kis citromillatú kobold megjelent a színen, az építkezésén minden a feje tetejére állt. Még jó, hogy sosem kért tőle randevút, hogy legalább a magánéletétől távol tartotta magát!

Sharon Kendrick: Válj el, de nélkülem!
Sharon Kendrick: Érzéki angyal
Elizabeth Krueger – Nora Roberts – Anne Mather: Nem csalás, nem ámítás / Legyőzhetetlen hármas / Apa nélkül nem megy
Carol Marinelli – Anne Mather – Jackie Braun – Allison Leigh: Kertek alatt / Megszakad a szív / Fel a kezekkel! / Melyiket szeressem?
Sarah Morgan: Hallgass anyádra!
Anne Mather – Barbara McMahon – Rebecca Winters – Gina Wilkins: Családi titkok / Szellő szárnyán / Szívem kikötője / Rendkívüli híradás
Cathy Williams – Michelle Douglas – Cara Colter: Viszontlátásra Toscanában! / Nyár a szigeten / Tökéletes pillanat
Sarah Morgan: Papás-mamás komolyan
Barbara Cartland: A szerelem küldönce
Sandra Marton – Kathryn Ross – Marjorie Lewty: A meztelen valóság / Kalandnak indult / Kettős esküvő