A ​poklok királynője 1 csillagozás

Pusztai Andrea: A poklok királynője

1658-at írunk a Guyenne vidék vadregényes tájain, a „Napkirály” uralkodásának idején, a legszebb és legidillibb időszak, melyet elképzelhetünk egy romantikus történet mögé. Azonban, mindez merőben mássá válik, ahogyan fokozatosan megismerjük egészen közelről Francoise-t, a poklok királynőjét. Kivételes hatalma és harcai, különleges képességei és érzései olyan szövevényes történetbe visznek el, ahonnan gyakran úgy érezhetjük, nincs kiút. Hálójában ott őrlődik egy ifjú gróf, kinek éppen emberségénél fogva nem sikerül döntenie angyali menyasszonya és pokoli pártfogója közt… S, hogy a történet végül milyen útvesztőkön át, és vajon hová is vezet? Mindezt megtudhatjuk e kalandos regényből.

A. A. Smith szerzői névvel is megjelent: A. A. Smith: A poklok királynője

Adamo Books, 2013

Lovas_Lajosné_Maráz_Margit P>!
Pusztai Andrea: A poklok királynője

Érdekes és izgalmas könyv volt, tetszett.
Eredeti ötlet volt a természetfeletti világot a középkori Franciaországba helyezni.
A szereplők is szimpatikusak voltak és persze kellően izgultam értük a sok meghökkentő megpróbáltatásuk közepette.
Nagyon tetszett a fantasy és a történelmi romantika keretébe helyezett történet. Nagyon jól szórakoztam olvasás közben.