Született ​boszorkány (Milla és Sugar 3.) 16 csillagozás

Prunella Bat: Született boszorkány

Vajon ki az a lila-fekete hajú lány, aki Óváros utcáin mászkál, és fényes nappal varázslatokat hajt végre? S az álnok Dragomir miért akarja mindenáron megszerezni a lány varázserejű medálját? Milla és Sugar, számos félreértés, cselvetés és megtévesztés közepette, ez alkalommal egy meggondolatlan boszorkánnyal, egy gyengéd lelkű wrestlingbajnokkal és egy múltból érkezett, mulatságos denevérrel találkozik…

Alexandra, Pécs, 2010
134 oldal · ISBN: 9789632972695 · Fordította: Túri Zsuzsanna · Illusztrálta: Red Whale

csakegyluca>!
Prunella Bat: Született boszorkány

Emlékszem, kiskoromban nagyon szerettem a sorozatot, és amikor a könyvtárban voltam, megrohamoztak az emlékek. Nosztalgiázni szerettem volna, így kivettem ezt, amit még nem olvastam.
Ebben a részben egy boszorkánylány tér be a városba egy céllal és egy felbecsülhetetlen értékű medállal, viszont tervét nem tudja megvalósítani, mert lefoglalja a híres baseball játékos. Útja során gonosztevők próbálják megkaparintani a nagy erejű medált. Milla és Sugar pedig segít kiigazdoni a városban a Lilahajú boszorkánynak.
Nem éreztem ezt a kedvencemnek, viszont jó volt visszatérni a két barátnő világába. A szöveg nagyon nem erős és a tördeléssel is vannak problémák. Mondatelválasztás egy két oldalas kép között? Mi ez? Viszont az illusztrációk teljesen levettek a lábamról. A karakterek is színt varázsoltak az életembe. A mai napig kedvencem Alberta, a pösze, ruhamániás kishörcsög. ^_^
Valószínűleg nem fogom még egyszer kézbe venni, de kikapcsolódásnak jó volt. Talán egy 7-8 évesnek nagy kincs lehet. ;-)

bozs>!
Prunella Bat: Született boszorkány

Kiolvasva a történet harmadik kötete. Ez klasszisokkal jobb, mint az ötödik, pedig a gyerekeket már nem érdekelte annyira.
Bírtam ezt a fekete hajú csajt, lila tinccsel. Nagyon laza volt, de amikor jött a baj, össze-vissza tojta magát. :)

Milla és Sugar sorozat · Összehasonlítás