Koronát ​Vickynek! (Hercegnőképző Intézet 1.) 12 csillagozás

Prunella Bat: Koronát Vickynek!

A megfelelő iskola, hogy igazi hercegnő légy

Koronát Vickynek!

Vicky hanyatló nemesi családból származik, és szöges ellentéte egy igazi hercegnőnek: a haja kifésülhetetlen, imád fára mászni, az egyetlen ékszere pedig egy színes száraz tésztából készített lánc. Hogy egy kis jó modort tanuljon, Henrietta néni a Hercegnőképző Intézetbe íratja, ahol szerencsére három fantasztikus barátnőre lel…

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Olvasni jó! Könyvmolyképző

Könyvmolyképző, Szeged, 2011
132 oldal · ISBN: 9789632454450 · Fordította: Hajdúné Vörös Eszter

Bleeding_Bride IP>!
Prunella Bat: Koronát Vickynek!

Hogy ez a kötet mekkora adag cukiság, te jó ég :D
Imádtam. @Greeneyed angyalkája csempészte a fa alá, de teljesen jó választás volt.
Egy dolog, hogy Szende csüngött a szavakon oldalról- oldalra, de én is folyton sürgettem, hogy na mikor olvassuk már tovább?
Hercegnős, de mégis mai és igazi. Kis iskolai súrlódások, egymás kicselezése, rivalizálás, első szerelem, de minden tényleg egy 7-12 éves szintjén.

Zsuzana>!
Prunella Bat: Koronát Vickynek!

Nagyon jó kis mesekönyv, engem nagyon lekötött a lányomat már kevésbé. Sajnos nem hittem a korosztályos felhívásnak, mert nagyon sokszor jártunk már úgy, hogy nagyobbaknak volt írva mégis imádta Izabella. Most mellényúltam, de mindenképpen eltesszük későbbre, mert nagyon aranyos a történet. A nyelvezete viszont meglepett, nem gondoltam volna, hogy ilyen jól meg van írva.

kellyolvas P>!
Prunella Bat: Koronát Vickynek!

10-14 éves korosztály leányzóinak való sorozat első része ez a könyvecske. Vicces történet 4 barátnőről, akik felveszik a harcot az intézet gonosz lány triójával szemben.
Nagyon jól sikerült, aranyos rajzok tarkítják az oldalakat. A könyv kivitelezése igényes, gyönyörű, csajos.
A 11 éves Betti lányom polcáról csentem:)

Gabikacs0210>!
Prunella Bat: Koronát Vickynek!

Nagyon érdekes történet. A kedvenc szereplőm Vickey. Ez a történet hozzámnillő volt, mert vicces, ész szépek a képek.

MesóTesó>!
Prunella Bat: Koronát Vickynek!

Kedves történet. Nagyon szép illusztrációk vannak benne. Néha meglepődtem a különleges szavak használata miatt. :)

Hercegnőképző Intézet sorozat · Összehasonlítás