Emberek ​és robotok 2 csillagozás

Preyer Hugo – Szendrei Tibor: Emberek és robotok

Ennek a könyvnek nincsen fülszövege.

60 oldal · ISBN: 9630190346 · Illusztrálta: Szendrei Tibor

zamil>!
Preyer Hugo – Szendrei Tibor: Emberek és robotok

Ha nincs a moly, ezt a képregényt nem veszem meg és nem repít vissza gyerekkoromba amikor rongyossá olvastam. (Köszönet érte.)
Három történet található benne:
Emberek és robotok
Eljön az az idő amikor a robotok nem elégednek meg azzal, hogy szolgák, hanem az emberi társadalmi rendszerben urak akarnak lenni. Ezért fellázadnak és kiirtják az embereket, ahogy ők tették az élőlényekkel a robotok előtt. Sokáig nem örülhetnek, mert egy élőlény veszélyezteti az ő létezésüket.
Jól kitalált, jól megrajzolt történet.
A tojás
A leggyengébb történet, egy Bruce Lee kaliberű szuperhősnek felkelti a figyelmét valami egy szigeten és leszáll, hogy felderítse. Több benne a kung-fu, mint a sci-fi.
A vége humoros.
Finálé
Egy barlangász mikor visszatér a felszínre, arra lesz figyelmes, hogy a földön kihalt az élet. Elindul a nagyvilágba, hátha vannak rajta kívül is túlélők.
A kedvencem szinte minden képre emlékeztem.

Akivel szembe jön a képregény, olvassa el, megéri.

Renkou P>!
Preyer Hugo – Szendrei Tibor: Emberek és robotok

Ez valószínűleg olvastam valamikor korábban, mert az utolsó két történet ismerős volt. Az elsőt szerintem már akkor is az enyhén olvashatatlan betűtípus és a kor miatt itt-ott hiányzó fél betűk miatt nem is erőltettem. Meglepő, de most az tetszett legjobban, bár főleg az elején komolyan kifolytak a szemeim, mire 1-1 kockának a végére értem. A másik kettő olyan semmilyen volt. off

George Lucas – Cs. Horváth Tibor: Csillagok háborúja
Burger István (szerk.): Galaktika 282.
Vlagyimir Afanazjevics Obrucsev – Zórád Ernő: Utazás Plutóniába
Georgij Martinov – Nemere István – Fazekas Attila: Támadás a föld ellen / Mindennap merénylet
Eric Skillman – Felvidéki Miklós: Kate Kelly – A tettre kész Hírvadász
Fazekas Attila – Cs. Horváth Tibor – Kiss Ferenc: Fantasztikus kalandok
Fábián Péter – Kozmajer Viktor – Harsányi Tamás – Dense T. Harding – C. Martens: Bloodlust – Cryweni történetek
Henry Kuttner – Cs. Horváth Tibor – Sebők Imre: Android
Szabó Levente: Scrap