A ​Camp Rock sztárjai – Jonas Brothers 3 csillagozás

Posy Edwards: A Camp Rock sztárjai – Jonas Brothers

Milyen egy pörgős banda? Amikor a Jonas Brothers színpadra lép, mindenki meglátja a saját szemével. A Jonas Borthers csupa mosoly, csupa dallam tini rock banda. Tagjai mindenkit képesek megigézni fantasztikus zenéjükkel és dögös kinézetükkel. A Camp Rock című film pedig szerte a világon ismertté tette a nevüket. Ha többet akarsz tudni erről az őrületes trióról, szerencséd van, mert kézben tarthatod egyedülálló rajongói kézikönyvünket. Ebben megtalálod a válaszokat minden, a fiúkkal kapcsolatos kérdésre, mint például: Hogyan kapott szerepet Joe a Camp Rockban? Milyen barátnőre vágynak a srácok? Melyikük a nagy tréfamester, a költői lélek, illetve a rendetlen fickó? Milyen frizurát kedvel Nick? Joe és Kevin valóban használnak hajegyenesítőt? Igaz-e minden pletyka, amit a rajongók terjesztenek? Fészkeld be magad valahova, és döntsd el, hogy a három dögös pasi közül ki a te rockistened!

Egmont-Hungary, Budapest, 2009
62 oldal · ISBN: 9789636291754 · Fordította: Kálmán Judit

Mircsi P>!
Posy Edwards: A Camp Rock sztárjai – Jonas Brothers

A reunion örömére vettem újra elő – némileg nosztalgikusan gondolva a Jonas-kvízekre, amiket @Gabó -val tartottunk…:D Annyira vicces ilyen távlatból olvasni, pláne a vége, „soha nem terveznénk szólókarriet” – LOL
Másrészt sokkot is kaptam, hogy mennyire kriminális a fordítás. Valaki azt hitte, hogy nagyon menő, de nem rémlik, hogy ez a szóhasználat bármikor is menő lett volna….:D