Paleolit ​konyha hedonistáknak 8 csillagozás

Tartós karcsúság és egészség koplalás nélkül
Posta Renáta: Paleolit konyha hedonistáknak

A ​paleolit étrendről a többségnek a diéta és a lemondás jut az eszébe. Nekem a fittség, az életerő és a tartós karcsúság mellett a jóllakottság és az élvezetes étkezések.

Ebben a könyvben megosztom veled saját történetemet. Gyakorlati tippeket, alapvető tudnivalókat, hasznos bevásárlólistát adok a kezedbe a közel 100 étvágygerjesztő és gyorsan, egyszerűen elkészíthető ételrecept mellett.
Megtanítalak ízletes paleo kenyeret, pompás steaket és mandulás pisztrángot, kívül ropogós, belül omlós kacsacombot sütni. Megmutatom, hogyan kell kókuszdiót feltörni. Tejszín és habarás nélküli krémleveseket főzhetsz, karfiolrizst piríthatsz, bűntudatmentes csokoládéparfét, karamellkrémet és jégkrémeket keverhetsz. 15 perc alatt gofri- és palacsintahegyeket gyárthatsz, a már megunt sültekből partihúsgolyókat gyúrhatsz, és paleotzatzikivel párosíthatod őket. Házilag készíthetsz friss kókusz- és mandulatejet, lazactatárt, mustárt.

Szeretném, ha neked már sokkal könnyebb dolgod… (tovább)

Jaffa, Budapest, 2013

cseresznyeszilva>!
Posta Renáta: Paleolit konyha hedonistáknak

Posta Renáta: Paleolit konyha hedonistáknak Tartós karcsúság és egészség koplalás nélkül

Mivel szakácskönyvről van szó, nem sokáig tartott a recepteket és a fényképeket megnézni!
Sok paleolit szakácskönyvvel találkoztam már, de számomra ez a könyv volt a legmeggyőzőbb: nem feltétlenül kell koplalni, ha elhagyjuk a lisztet, cukrot, burgonyát, rizst!
Előbb-utóbb biztosan megpróbálom a családban bevezetni ezt az étkezést!