Elfüstölt ​évek 5 csillagozás

Popovics Tamás: Elfüstölt évek

„Az álmokat legtöbbször felülírja a valóság. Ma már tudom, hogy az élet nem csak féktelen szárnyalás, hiszen mint ahogy a fénysugarat is megtöri egy útjába kerülő zsenge falevél, eltérítve eredeti céljától, úgy szárnyalásunk is könnyedén véget érhet egy láthatatlan akadályba ütközve. Vannak csapások, melyek nem kívülről érnek bennünket, hanem bensőnk legrejtettebb zugaiból támadnak ránk, és ha akadnak is figyelmeztető jelek, nem észleljük, csak akkor, amikor már késő ellenük tennünk bármit is. Ha pedig végül felismertük, többé már soha nem leszünk, nem lehetünk azok, akik voltunk.” (a Szerző)

Alexandra, Pécs, 2015
Alexandra, Pécs, 2015

Cheril>!

Ha meg akarsz változni, ha komoly átalakuláson szeretnél keresztülmenni, akkor ne másokban keresd a hibát!

Kapcsolódó szócikkek: változás
Cheril>!

Néha az ember a pokol kellős közepén bukkan rá a jóságra.

Cheril>!

Csak te tudod legyőzni magadat, nincs, ki kapkodjon a kezed után, ki helyetted csatába menjen. Más nem élheti életedet.

Cheril>!

Gyönyörűségesnek talállak, és amikor észrevétlenül elidőzök az arcodon, akkor az számomra egyfajta légüres térben való lebegéssé változtatja át az időt.

Cheril>!

Melletted éreztem először azt, hogy nem a siker a boldogság, hanem a boldogság a siker.

Cheril>!

– Nesztek, sírok! Sírhatok, mert férfi vagyok, és egy férfi, ha igazán férfi, nem rejtegeti, hanem meri vállalni a könnyeit.

Cheril>!

– Semmi nincs szebb a világon, mint találni egy embert, akinek a lelkében nyugodtan letehetjük szívünk titkát, akiben maradéktalanul megbízunk.

Cheril>!

Találj magadnak célokat, és lépésről lépésre valósítsd meg! Legyél türelmes, de legfőképpen magadhoz!

Cheril>!

– Jó reggelt Cumpi! Öröm nézni azt a bonyolult arckifejezésedet. Őszintén bevallom, megesett velem néhányszor, amikor rád néztem, hogy különös érzésem támadt. Mintha arról akartál volna meggyőzni, hogy nincs ki mind a négy kereked, de most már ne fáradj tovább, a jelen tekinteted mindent igazol!

Cheril>!

Volt, hogy a szavak mély sebet ütöttek a fába, de amik kimondatlan maradtak, a szívet igazán csak az bántja.