Sakkpalota ​1 – Képességfejlesztő sakktankönyv 3 csillagozás

Polgár Judit: Sakkpalota 1 – Képességfejlesztő sakktankönyv

A sakkjáték elsajátítása nem cél, hanem eszköz! Egy hatékony eszköz a logikus és kreatív gondolkodás elősegítésére, a digitális korban fellépő gondolkodásfejlődési hiányosságok pótlására. Kiadónk, a kerettantervhez Sakkpalota címmel tartós, színes kivitelű tankönyvet és egyszínnyomásos munkafüzetet készített , melyet tanári kézikönyv egészít ki. A munkafüzet mellékleteként egyéb eszközök is segítik a tanulók képességeinek fejlesztését: sakkvár, sakk-dominó, sakk-pénz, sakk-kártya, sakk- dobókocka, mondókák, találós kérdések. A tankönyv egy témát négy oldalon dolgoz fel, kereszttantervi hivatkozásokkal, mozgásos játékokkal, sakknyelvi fogalmak magyarázatával, sakkgyakorlattal, igaz-hamis állításokkal, önértékeléssel. A tankönyvi témákhoz kettő oldal képességfejlesztő feladat kapcsolódik a munkafüzetben.

128 oldal · ISBN: 9789631974973

Badiga>!
Polgár Judit: Sakkpalota 1 – Képességfejlesztő sakktankönyv

2012-ben olvastam először arról, hogy Polgár Judit szeretne egy ilyen játékos sakktanító könyvet. Engem Apukám 4-5 évesen kezdet el tanítani, de sajnos sok mindent elfelejtettem, megvettem ezt a könyvet és együtt gyakoroljuk a Kisfiammal ( újra ), játékosan ( szájbarágósan ) a sakk rejtelmeit, szépségeit..Ebből a könyvből a legalapvetőbb ismereteket sajátíthatjuk el, nagyon nagyon alaposan, színes, érdekes, részletes leírásokkal.

128 oldal · ISBN: 9789631974973
procontra>!
Polgár Judit: Sakkpalota 1 – Képességfejlesztő sakktankönyv

Hiánypótló könyv, jó szívvel ajánlom minden sakkozni tanuló gyermeknek és szüleinek.