Angol ​érettségi feladatsor-gyűjtemény 0 csillagozás

Emelt szinten
Pojják Klára: Angol érettségi feladatsor-gyűjtemény

Mottó: ​"Gondolj egyet, s meglásd a világ aszerint változik!"
Kiadványunk sikeres emelt szintű angol írásbeli érettségire való felkészüléséhez nyújt segítséget. A kötet 10 teljes feladatsort tartalmaz, melyek összeállításánál fontos szempontunk volt, hogy tartalmilag – azaz feladattípusokban – és formailag is igazodjunk az elmúlt évek érettségi feladatsoraihoz. Az egyes feladatok megfelelnek az Oktatási Minisztérium általmeghatározott kompetencia alapú érettségi követelményeinek, és fejlesztik az angol nyelvi kompetenciákat.
Gyűjteményünk magába foglalja a hallott szöveg értése feladatlapot is, melyhez a hanganyagok az MRO Historia Könyvkiadó honlapjáról, a www.felvesznek.hu oldalról tölthetők le. A feladatok mellé javítókulcsot is mellékelünk.
A kötetben szereplő szövegek válogatásakor különleges hangsúlyt helyeztünk a brit és az amerikai közélet, kultúra és történelem közvetítésére, megismertetésére.
Kinek a részére javasoljuk a könyvünket? Az érettségiző… (tovább)

MRO Historia, Budapest
226 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789639692015

Szarka Zoltán: Angol, ahogy én tanítom
Meskó Krisztina: Érettségire készülök ‒ Felkészítőkönyv a szóbeli vizsgára – Angol nyelv, középszint
Barta Éva: Are You Listening?
Szabó Péter: Euro Angol középfokú nyelvvizsga gyakorlófeladatok
B. Lipták Csilla – Csősz Tímea: Színes kérdések és válaszok angol nyelvből B2 szint
Hevesi Mihály: Autoritmia
Horváth Károly: Társalgási témák az angol érettségi, felvételi és nyelvvizsgákra
Rézműves Zoltán – Brigit Viney: Oxford Exam Trainer B2
Dóczi Brigitta – Prievara Tibor – Révész Andrea: The Ultimate Error Buster
Mihalik Márta: Вот это Россия!