A ​boldog szerelem aranyszabályai 6 csillagozás

Pierre Franckh: A boldog szerelem aranyszabályai

„Kifogástalan úriember keresi álmai asszonyát… és boldogan élnek, amíg meg nem halnak" -csakhogy ez többnyire nem így történik. Mit tegyünk hát, hogy a párunkkal boldogan élhessünk? Lehetséges ez egyáltalán? A Magyarországon is széles olvasótábornak örvendő szerző azt mondja: de még mennyire! Az általa megfogalmazott szabályokat többek között saját próbálkozásaiból, tévedéseiből és hibáiból szűrte le. „Az én életem csupán egy a sok közül. Ez az én életem. Erről tudok írni és számot adni. De a szavaim igazsága megérinthet benned valamit, így világosabban megmutatkozik majd a saját igazad. Csak abban higgy, amit a lelked mélyén igaznak érzel!"

Bioenergetic, Budapest, 2011
178 oldal · ISBN: 9789639652699 · Fordította: Makra Júlia
Bioenergetic, Budapest, 2008
178 oldal · ISBN: 9789632912042 · Fordította: Makra Júlia

Manocska0123>!
Pierre Franckh: A boldog szerelem aranyszabályai

Nagyon szerettem ezt a könyvet. Könyvtárból vettem ki, és nem is én olvastam először mert az akkori párom (aki ma már a férjem) meglátta a táskámból kilógva a könyv címét, és kérte, hogy hadd olvassa el először Ő. Azután rögtön meg is vettük, úgyhogy ma már bármikor lapozgathatom :) mindenkinek ajánlom, nagyon kedves gondolatok vannak benne, és egy délután alatt elolvasható. Többszörolvasós :)

Aemitta>!
Pierre Franckh: A boldog szerelem aranyszabályai

,1Közérthető módon, olykor humorosan ír fontos dolgokról Pierre Franckh, aki nem önjelölt pszichológus, hanem német színész. Felvállalja, nem tagadja, hogy korábban ő is az átlagos boldogságkereső volt, kudarcokkal, rossz mintákkal, és cselekedetekkel, mígnem egy nap az életébe toppant az élete szerelme – későbbi felesége-, és ez a pillanat milyen mértékben változtatta meg gondolkodásmóját, hozzáállását. A könyv az élettapasztalatokból leszűrt tanulságok és a megbecsült boldog szerelemért hozott döntések (és nem áldozatok!!!!) gyűjteménye. (Egyébként pont az élete párja hatására kezdett írni a 'vonzás törvényéről'. Több könyve jelent meg a témában, mind egyedülálló a maga nemében.)
Nem a saját történetét meséli el (épphogy megemlíti itt-ott), az egész nem tér el a témától, a cím nagyon találó erre a könyvre. Elejétől a végéig csak fontos dolgok vannak benne, éppen ezért, aki szereti aláhúzni a lényeget a könyvekben, az készüljön fel rá, hogy egy sor sem marad aláhúzatlanul!

M_J>!

Az örök napsütés csak sivatagot teremt.

88. oldal (Bioenegetic, 2009)