La ​porta del tempo (Ulysses Moore 1.) 1 csillagozás

Pierdomenico Baccalario: La porta del tempo Pierdomenico Baccalario: La porta del tempo

Tre ragazzi, Jason, Julia e Rick, appassionati di avventura. Una villa a picco sulla scogliera, piena di stanze misteriose chiuse a chiave. Una porta nascosta dietro un armadio, che non si riesce ad aprire in nessun modo. Ma i ragazzi vogliono aprirla. A tutti i costi…”

Se con quattro una apri con sorte
di quattro tre indica il motto
di quattro due andranno alla morte
e una di quattro porta di sotto.
(Ulysses Moore)

224 oldal · ISBN: 9788856635805 · Illusztrálta: Iacopo Bruno
Piemme, 2004
224 oldal · ISBN: 9788838432774 · Illusztrálta: Iacopo Bruno

Syssy922>!
Pierdomenico Baccalario: La porta del tempo

Majdnem 10 éve olvastam már a sorozat első 4 részét magyarul és nagyon megszerettem, de sajnos akkor a további részeket elolvasni nem volt lehetőségem. Viszont biztos voltam benne, hogy szeretném elolvasni az egész sorozatot, de eddig nem jött össze, hogy folytathassam, ezért, amikor lehetőségem volt olaszul olvasni, akkor úgy gondoltam, hogy elolvasom ezt így és legfeljebb magyarul folytatom majd a további részekkel.
Már el is felejtettem, hogy milyen rövid. A könyv fontos eseményeire emlékeztem, ezért egyáltalán nem volt rossz, hogy nem magyarul olvastam, mert amit nem értettem, arra is nagyjából emlékeztem, hogy mi van. Meg amúgy is eléggé egyszerű a könyv nyelvezete.

Ulysses Moore sorozat · Összehasonlítás