Válogatott ​városi mondák 3 csillagozás

Morbid sztorik szexről, italról és meglepő masinákról
Phil Healey – Rick Glanvill: Válogatott városi mondák

Morbid sztorik szexről, italról és meglepő masinákról. Csupa hihetetlen, de igaz történet!
… – ahogy a barátom barátja mesélte.

Ugye ismerős a történet, amelybena konyhába belépő háziasszony – finoman szólva – bizalmas mozdulattal tréfálja meg a fridzsiderbe bekukucskáló férjet, akiről kiderül, hogy a hűtőgépszerelő… (A koponyatörés miatt kihívott mentősök pedig az eset hallatán leejtik a hordágyat, lábtöréssel súlyosbítva a szerencsétlen áldozat helyzetét.)

Megtörtént-e? Lényeg, hogy mesélik. Hihetetlen, de Pesten is, Londonban is, mindenütt. Félelmetes gyűjtemény. A megátalkodott szerkesztők a modern, nagy- és kisvárosi élet abszurditására, (le)égető problémáira jellemző sztorikat, eseteket gyűjtötték össze.

Történetek, amelyeket mindenki – az óvodásoktól a nyugdíjasokig – újra meg újra elmesél és meghallgat és továbbad. Hogy képzeld, mi történet a barátom (feleségem, sógorom, volt főnököm) barátjával (feleségével, sógorával, volt főnökével).

Biográf, Budapest, 1994
208 oldal · ISBN: 9637943528 · Fordította: Zalotay Melinda, Vereckei Andrea

Levenzia>!
Phil Healey – Rick Glanvill: Válogatott városi mondák

Phil Healey – Rick Glanvill: Válogatott városi mondák Morbid sztorik szexről, italról és meglepő masinákról

Nem lehet egyvégtében elolvasni…Némelyikre azt mondom, hogy ok. hihető, de szerintem jó része kitalált sztori. kb. 10 évnyi bulvárolvasást tudtam le utólag, és előre nézve is ( mivel nem olvasok ilyesmit ), így most azt pipálom a nemlétező bakancslistán :D

lyra>!
Phil Healey – Rick Glanvill: Válogatott városi mondák

Pocsék.Vasvillával összehányt történetek,némelyiknek se füle,se farka.A színvonala erősen hullámzó,a rossz és az olvashatatlan között.Egy baráti társaságban különb módon elmesélnék ezeket a sztorikat.