Az ​IBM PC és a PS/2 anatómiája 1 csillagozás

Peter Norton: Az IBM PC és a PS/2 anatómiája

Ismerje ​meg Peter Norton irányításával az IBM PC és PS/2 felépítését, programozását!

Peter Nortonnak ez az immár harmadik – alapvetően átdolgozott és korszerűsített – kiadást megért könyve méltán népszerű az olvasók körében, hiszen kiadásról kiadásra nyomon követi és bemutatja a személyi számítógépek fejlődését.
Hasznos és könnyen megérhető tudnivalók tárházát kínálja e könyv mindazoknak, akik nem csak passzívan használni akarják személyi számítógépüket, hanem azt is tudni akarják, hogy mi és hogyan működik a rendszerben, és adott esetben be is kívánnak avatkozni ebbe a működésbe. Az érdeklődő átfogó ismereteket kaphat a számítógépek belső felépítéséről, fő egységeinek működéséről és a kapcsolódó legfontosabb perifériákról. Megismerkedhet az elterjedtebb operációs rendszerekkel, áttekintést kaphat a közkedvelt programozási nyelvekről és a számítógép-programok felépítéséről.
Az ismeretésre kerülő témaköröket rövid, szellemes, gyorsan beírható és kipróbálható… (tovább)

Eredeti cím: Inside the IBM PC and PS/2

Eredeti megjelenés éve: 1990