Süteményeskönyv 12 csillagozás

800 recept
Péter Jánosné: Süteményeskönyv Péter Jánosné: Süteményeskönyv Péter Jánosné: Süteményeskönyv

A családi összejövetelek, vendégeskedések, baráti találkozások elképzelhetetlenek sütemények, csemegék nélkül – a gyermekes családokban pedig fokozottan igény van ezekre. A Süteményeskönyv minden alkalomra alkalmas recepteket közöl, amelyek közül gyakorlott és kezdő háziasszony egyaránt kiválaszthatja ízlésének és lehetőségeinek legmegfelelőbbet.

Papp-Ker, Budapest, 2000
Esély Mozaik, Budapest, 1997
Esély, Budapest, 1992

MFKata
Péter Jánosné: Süteményeskönyv

Anyukám kedvenc süteményeskönyve… így számomra is nélkülözhetetlen!

Lunemorte MP
Péter Jánosné: Süteményeskönyv

Mamám ebből a könyvből sütögetett az unokáknak ínycsiklandozó sütiket, én meg gyakran nézegettem, felolvastam neki a hozzávalókat, amikor már tudtam olvasni… :))

Sippancs P
Péter Jánosné: Süteményeskönyv

Az egyik legjobb süteményeskönyv, amiből valaha sütöttem. Ezidáig soha nem okozott csalódást, elképzelhetetlen lenne a konyha nélküle.

eltim
Péter Jánosné: Süteményeskönyv

Anyukám kedvenc könyve. Nagyon sok receptet kipróbált belőle és a család a mái napig imádja őket. A császármorzsa vagy a sajtos stangli/rúd recept innen a legjobb. Antikváriumban én is megvettem magamnak, így tovább tudom vinni ezeket az ízeket.

ChaiLatte P
Péter Jánosné: Süteményeskönyv

Gyerekkorom süteményes könyve. Ebből tanultam sütni, ráérezni az arányokra, elképzelni a receptet. Nem volt hozzá sem kép, sem rajz, így fejben össze kellett állnia, mielőtt még neki kezdtél megsütni. A legtöbbjét már réges-régen elkészítettem. (Ha pár friss próbámra is kíváncsi vagy, akkor a könyves karcok alatt, Puding próbája címszóval megtalálsz párat.)
Nosztalgiázni szeretek ezzel a könyvvel, de nem a mindennapjaink része.

Bencuska
Péter Jánosné: Süteményeskönyv

Nagymamámtól örököltem," alapmű" a házi tündéreknek.

szilviap
Péter Jánosné: Süteményeskönyv

Rengeteg isteni süti van benne, már sokat megsütöttem, és mindnek sikere volt… :-)

AnitaZoé P
Péter Jánosné: Süteményeskönyv

Receptkönyvet az ember általában nem A-tól Z-ig olvas, hanem mindig egy részletet, egy éppen szükséges receptet. Ebben is vannak már jól bevált, kipróbált finomságok, melyek elkészítésekor ezt a kötetet veszem, vesszük elő, ha épp azon van a sor.
Érthetően fogalmaz, jó arányokkal dolgozik, nem kér lehetetlen hozzávalókat.