Hatékony, ​kíméletes tisztítókúra mesterfokon 4 csillagozás

Több mint száz önkéntes gyakorlati tapasztalataival
Peter Glickman: Hatékony, kíméletes tisztítókúra mesterfokon

Hiába diétázunk, és eszünk kevesebbet, hogy a testet zsírégetésre ösztökéljük, amint abbahagyjuk a diétát, a zsír visszakúszik. Így védekezik a testünk a mérgek ellen. A zsír végleges eltávolításának egyetlen hatékony módja, ha megszabadulunk a mérgektől.

Ezért olyan hatásos a Master Cleanse nem csak a súlycsökkentésben, hanem az emberek boldogításában is. A legutóbbi nem hivatalos felmérésben 141 embert kérdeztünk meg, akik végigcsinálták vagy éppen most végzik a tisztítókúrát. Nyolcvan százalékuk megnövekedett energiáról számolt be, és tízből kilencen boldogabbnak érzik magukat! Ez egyáltalán nem meglepő, hiszen a mérgek okozzák a fejfájást, fáradékonyságot, ingerlékenységet és számos más nyűgöt és fájdalmat.

Lunarimpex, Budapest, 2007
160 oldal · ISBN: 9789639219649 · Fordította: Edelényi Gyula

Greguss_Mariann>!
Peter Glickman: Hatékony, kíméletes tisztítókúra mesterfokon

Peter Glickman: Hatékony, kíméletes tisztítókúra mesterfokon Több mint száz önkéntes gyakorlati tapasztalataival

Ezzel a módszerrel sikerült először úgy böjtölnöm, hogy nem éreztem azt állandóan, hogy megőrülök az éhségtől, mert ez alatt a tisztítókúra alatt nem is éreztem éhséget (kivéve, amikor nem csináltam magamnak időben egy újabb adag limonádét). És ennél volt először, hogy 9 napig nem ettem, csak ittam. Ez a legkönnyebb méregtelenítő és fogyasztó módszer, amit valaha próbáltam, és még csak rosszul se éreztem magam. (Nem úgy, mint más böjtök esetében, ahol migrént, hányingert, gyomorfájdalmat is éreztem legalább.) Ráadásul az életemet is elkezdtem máshogy is látni. Igazán érdekes tapasztalat volt. Szóval tényleg igaznak bizonyultak a könyvben leírt tapasztalatok. Mindenkinek csak ajánlani tudom ezt a könyvet!
Maga a módszer kb. az első 30 oldal, a többi a résztvevők tapasztalataiból van összeállítva.