Pókember ​2099 3. (Pókember 2099 3.) 25 csillagozás

Peter David: Pókember 2099 3.

Ennek a könyvnek nincsen fülszövege.

Kingpin, Budapest, 2020
184 oldal · puhatáblás · Fordította: Bögre Miklós · Illusztrálta: Don Hudson, Ralph Cabrera, Chris Batista, Jim Fern, Greg Adams, Al Williamson, Ron Lim, Rick Leonardi

Pókember 2099 (Miguel O'Hara)

vargaband>!
Peter David: Pókember 2099 3.

Epizodikusabbá válik a történet vezetés, kissé lelassul az előző két TPB-hez képest

Paco_Queruak>!
Peter David: Pókember 2099 3.

„A Pókember 2099 a mainstream szuperhősképregények egy megosztó és sok szempontból nem túl sikeres korának meglepően szórakoztató és időtálló sorozata. Sikerül egy legendás karaktert értő módón, tisztelettel és újszerűen újragondolnia, miközben jó érzékkel vegyíti a Marvel legjobb hagyományait a cyberpunk legjobb elemeivel.

Persze a Pókember 2099 messze nem egy revizionista, formabontó alkotás. Klasszikus értelemben vett szuperhőstörténet, amelyben remek arányban keveredik a kaland, a humor, a Marvel-féle szappanopera és olykor a cyberpunkra jellemző társadalomkritika. Hiszen dacára a hősünk életét sokféleképpen megkeserítő szörnyszülötteknek az igazi főgonosz mind végig a várost elnyomó Alchemax és annak aljas vezetője marad.”

Teljes kritikám az első négy szám alapján: https://roboraptor.24.hu/2020/08/19/pokember-2099-kepre…

BlueDeath IP>!

Mert én a Pókember vagyok, hölgyem! És velem nem szarakodhatsz! Hát ezért!

Kapcsolódó szócikkek: Pókember 2099 (Miguel O'Hara)

Pókember 2099 sorozat · Összehasonlítás