Az ​emberi test 3 csillagozás

Testünk működésének egyedülálló áttekintése
Peter Abrahams: Az emberi test

Vedd szemügyre a tested, ahogy azelőtt még soha
Ez az egyedülálló „áttekintés” laponként tárja fel az emberi test szerkezetét és szervrendszereit. Részletes illusztrációk, kísérletek és magyarázószöveg teszi nélkülözhetetlenné ezt az izgalmas könyvet.

Magyar Könyvklub, Budapest, 1993
16 oldal · ISBN: 9637643095 · Fordította: S. Kovács Judit

Nienna001 P

Peter Abrahams: Az emberi test Testünk működésének egyedülálló áttekintése

Hasznos bevezető az emberi test megismerésébe és látványos is, az átlátszó részeknek hála. Régen voltak azok a biológia órák a gimiben, de azért újat nem mondott, inkább felelevenített. A gyerekeknek érdekes lehet, olyan 10 éves kort mondanék tippnek. Akkor már talán érdekelhetik őket. A Régiségvásáron jutottam hozzá 250 Ft-ért, alkudozás után.

Aemitta

Peter Abrahams: Az emberi test Testünk működésének egyedülálló áttekintése

Legelső, de nem az egyetlen anatómia-emberi testtel foglalkozó könyvem. Imádtam, jó volt lapozgatni, nézegetni, olvasgatni.

Light_House

Peter Abrahams: Az emberi test Testünk működésének egyedülálló áttekintése

Azért remek ez a könyv, mert oldalanként „építi fel” az emberi testet, a lapok átlátszó ablakocskái segítségével. Minden oldalan más részeket (csontok, izmok, érhálózat, belső szervek) ad hozzá. Iskolások számára nagyon jól értelmezhető és tanulható könyv.