Keserédes 4 csillagozás

Pergel Zsolt: Keserédes

Ildit, a szinte még gyereklányt, különös események és a benne ébredő nő kíváncsisága hajtja a saját szexualitásának megtapasztalása felé. Szinte egyszerre toppan életébe a történetet elmesélő titokzatos, középkorú férfi, valamint Dreskó úr, a gazdag, és gátlástalan üzletember, aki az éjszakai élet egyik meghatározó alakja.
A lányt útkeresése hamar az erotika sötét oldala felé sodorja, ahol nem csak különös tapasztalatokat szerez, de saját múltjával és démonaival is szembe kell nézzen. Az események hatására Ildi vakmerő játékba kezd, és csak reméli, hogy az út végén vár rá a mindent elsöprő szerelem is.
Pergel Zsoltnak – a népszerű Gyönyör-trilógia szerzőjének –, szenvedéllyel és erotikával fűtött új regénye, ismét szembe helyezi szereplőit a társadalom elvárt normáival.

ISBN: 9786150004792

Pergel Zsolt: Keserédes

„Ha nem fogadod el a saját vágyaid, és mindig csak mások kedvére teszel, akik elvárnak mindenféle gyöpös etikai normákat a kettőnk viszonyát illetően, attól te leszel boldogtalan.”

PONT ERRE VOLT SZÜKSÉGEM!!!

Mondhatnám, hogy felháborított és taszított a történet, de akkor hazudnék.
Hogy tabu témát dolgoz-e fel a könyv? IGEN! De még mennyire! Talán pont ezért lett nekem kedvenc. Egy kényes, sokak számára megbotránkoztató téma, amit jól kidolgozott szálakon keresztül mutat be az író. Fantasztikus.

Lehengerlő, izgalmas, egyedi és szexi.♥
És mindez egy magyar férfi tollából! Köszönet érte!

A folytatást akarom! MOST!!!

Zso89 P>!
Pergel Zsolt: Keserédes

Nem is igazán tudom hogy hol is kezdjem a mondanivalómat.
Mondhatni hogy „megrekedt” bennem a gondolat.
Olvastam már az írótól bár igaz nem mostanában,de mégis úgy emlékszem azok a könyvei közelebb álltak a „szívemhez” ez viszont nem igazán.
Kezdjük ott hogy az Ildi név annyiszor elhangzott a könyvben hogy kicsit megcsömörlöttem.
A titokzatos idegen vagyis helyesbítek a titokzatos mesélőnek a nevét említették egyáltalán vagy csak nekem nem tűnt fel???
Őszinte leszek nem igazán tudom megmondani mi nem tetszett.
Volt benne egy-két csavar, meg volt háttér sztori.
A befejezés elég „szűkösre” sikeredett.
Ilditől viszont egyenesen rosszul voltam.
Egyszerűen ez a hisztis pics@ stílus,meg enyém az egész világ hozzáállás kiverte enyhén szólva a biztit.
Kár érte……
Nem gondolnám újraolvasósnak viszont a többi olvasott könyv igen.

ZCsilla P>!

– Figyu! Ne görcsölj már annyit! Csak hagyd magad a megérzéseidre, és kész. Abból nem lehet baj. Ha nem fogadod el a saját vágyaid, és mindig csak mások kedvére teszel, akik elvárnak mindenféle gyöpös etikai normákat a kettőnk viszonyát illetően, attól te leszel boldogtalan. És különben is, elsősorban magadnak kell megbocsájtanod, mert más ezt nem teszi, nem teheti meg helyetted. Még én sem.

ZCsilla P>!

– Mit akarsz tőlem, te lány?
Csendesen, nagyon komolyan kérdeztem, és reméltem, végre elmondja az igazat.
– Nem tudom. Jó játszani a tűzzel. Izgalmas. Olyan nagylányos.
– A tűz viszont akár meg is égethet, ha nem vigyázol – figyelmeztettem. .

ZCsilla P>!

Hiszen aki nem kockáztat, az nem is nyerhet.

ZCsilla P>!

Szerelemben és háborúban mindent szabad, állapították meg a néhai bölcsek, és milyen igazuk volt! Én teljes mértékig egyetértek velük. Főleg azért, mert nekem sem éppen patyolattiszta az uniformisom, miután szembetalálkoztam a végzet asszonyával.

ZCsilla P>!

– Ne komplikáld túl a dolgokat, lécci. Különben is, az élet nem áll meg, úgyhogy hajrá! Foglalkozzunk a jövővel, azon még változtathatunk. A múlt most érdektelen.