A ​fájdalom gyönyöre (Gyönyör-trilógia 2.) 16 csillagozás

Pergel Zsolt: A fájdalom gyönyöre

Azt ​hitte, már nem roppanhat össze. Azt hitte, már megismerte önmagát. Azt hitte, már letisztult benne minden és új ember lett. Azt hitte, az út, melyen elindult és végigküzdötte magát, véget ért. Tévedett.
A folytatásban Kendrának le kell rónia az adósságát Leonának, hiszen alkut kötöttek. Megkapta azt, amire annyira vágyott: Kront. Cserébe viszont Josh alkalmazottja lesz, az asszisztense, a mindenese. Egy másik világba csöppen, az eddigiekhez képest sokkal eszementebb és durvább játékok birodalmába, a Házba. Munkaadója végtelenül kifinomult, ám ugyanakkor végtelenül kegyetlen módon keríti őt még jobban a hatalmába.
Első dominusának kegyetlenkedései eltörpülnek az új élmények mellett, melyek lassan magukba szippantják őt. Új mestere egyre közelebb és közelebb terelgeti a szakadék széléhez, önmaga legvégső határához, majd egyetlen hirtelen lökéssel a mélybe taszítja őt. Ám nem hagyja, hogy a feneketlen mélységbe zuhanva elveszítse a lelkét, mert az utolsó utáni… (tovább)

Enkiadom.hu, 2015
Enkiadom.hu, 2015

Josh · Kendra · Kron · Leona

Pergel Zsolt: A fájdalom gyönyöre

„ Cinkos egyezség köttetett egyetlen másodperc alatt, és a folytatásra immáron mindketten kíváncsiak voltak. Még nem fejezték be kettejük ügyét.”

Hát remélem is, hogy ezzel nem fejeződött be a történet, és hamarosan olvashatom a folytatást. :)
Már Az alázat gyönyörét is imádtam, de a folytatás még azt is felülmúlta. Sokkal kiforrottabb volt a történet.
Erotikus-thriller a javából! Tele izgalmakkal, erotikával.
Lebilincselő történet, amit az író remekül felépített, hogy az olvasó egy percre se unatkozzon olvasás közben.
Imádtam az első sorától az utolsóig! :)
A borító pedig, ahogy az első résznél is, most is gyönyörűre sikerült.
Borító: 5/5
Karakterek: 5/5
Történet: 5/5

ZCsilla P
Pergel Zsolt: A fájdalom gyönyöre

„Innentől kezdve azt csinálhattak vele, amit csak akartak. Énekesmadár a sas karmai között.”

Valahogy így érzem én is. Azt csinált velem ez a könyv, amit csak akart.
Imádtam minden sorát, fantasztikus volt. Nincsenek kedvenc karakterek, és nincsenek olyan érzések sem, melyeket más könyv olvasása közben éreztem. Ez a történet sokkal de sokkal többet ad! Eddigi olvasmányaim során ez a trilógia az, amit igazán hitelesnek érzek.

Izgalmas, kiismerhetetlen, nem tudhatod, hogy mennyi mindent tartogat még ez a könyv… egyre jobban tetszik! :)

Köszönet az írónak, hogy ilyen részletesen belevezeti az olvasóit ebbe a világba!
Néhol már-már beteges, erkölcsi határokat feszegető részeket tartalmaz, bár ez nézőpont kérdése. ;)

SunnySister
Pergel Zsolt: A fájdalom gyönyöre

Annyira izgin ért véget az első rész hogy egyből akartam a folytatást. (Ezt hirtelen csak e-könyv formájában tudtam teljesíteni, amit nem igazán szeretek, de most nem bírtam ki.)
Egy BDSM-mel teletűzdelt erotikus romantikus könyvet vártam, de helyette egy thrillert kaptam tele titkokkal, erotikus csatározásokkal és izgalmas „játszadozásokkal”.
spoiler, de így sem csalódtam.
Kíváncsian várom Josh milyen játékkal rukkol elő a folytatásban.

alexa19900726
Pergel Zsolt: A fájdalom gyönyöre

A harmadik könyv végére eljutottam oda, talán ez nem is az amit én szerettem volna. Itt már túl sok volt a mellék szál, túl sok volt a krimi és a furcsaságok.

Dettuskaa
Pergel Zsolt: A fájdalom gyönyöre

Nem tudom elmondani, hogy az első rész után ez mennyire pozitív csalódás volt számomra :D Az elejétől kezdve izgalmas és érdekes volt. Beteg? NAGYON. Erősen feszegeti az erkölcsi határokat a téma, viszont szinte lerakhatatlan, ha nem lett volna egy csomó dolgom, akkor biztos, hogy ki se adtam volna a kezemből! Örülök, hogy az első rész csalódása után ennyire sikerült számomra felhozni a történetet. Még most sem kedvelem a főszereplőinket, bár Kron remélem nem tűnt el végleg, mert ő hiányozni fog, azt hiszem :D
Kíváncsian várom a végkifejletet. :P

Adrienn1989
Pergel Zsolt: A fájdalom gyönyöre

Azt hiszem számomra ez a sorozat 2016 év kedvence.

Fordulatos, pörgős, sosem tudhatod kitől kapod a következő „pofont”. Ehez a sorozathoz idő kell, mert ha egyszer belekezdesz akkor nem tudod csak úgy letenni.
Kedvenc szereplőm Josh. Tudom hogy nem éppen egy mintapèldány, de olyan ügyesen játszik, taktikázik, hogy kivívta az elismerésemet.
Valahogy nem tudnak megbotránkoztatni a szereplők, pedig némelyik súrolja gusztustalanság határát. Mégsem ítélkezem felettük, csak várom a folytatást hogy kiről mi derül ki.
Most muszáj folytatnom a sorozatot, mert szerintem a következőkben fognak csak igazán bedurvulni a dolgok!!!

Noémi87
Pergel Zsolt: A fájdalom gyönyöre

Fantasztikus volt! Imàdom a rafinâlt gondolkodàsàt az írónak. Annyira csavaros és izgalmas, hogy le sem lehet tenni. Remèlem lesz folytatàsa, mert nagyon jó olyan könyvet olvasni, ahol gondolkodni is kell ès semmi sem az aminek vagy akinek làtszik, illetve mutatja magàt.
A kutyàs jelenetet viszont nem bírtam, az nekem màr sok volt, amíg emberekkel törtènnek brutâlis dolgok nem èrdekel, de mihelyst egy àrtatlan kutyussal…àtlapoztam, nem bírtam, ezt a rèszt nem kellett volna beletenni. Nem győztem utàna agyon puszilgatni az èn kiskutyàmat, hogy megnyugodjak.
De ettől eltekintve brilliàns!

Evika82 P
Pergel Zsolt: A fájdalom gyönyöre

Tetszett is meg nem is. Az első rész után nem ilyen könyvet vártam. Túl sok volt a mellékszál,a susmus, az átverés, így számomra már nem volt annyira élvezhető ez a könyv. Kérdéses, hogy a befejező részt el fogom-e majd olvasni….

Cicu

– Tudod, drágám, az elmélet és a gyakorlat az két külön dolog. Ha sejtenéd, gondolatban már hány embert fojtottam meg. Na de a valóságban…

Kapcsolódó szócikkek: Leona
Cicu

Ti, férfiak akár az oroszlánnal is megharcolnátok, ha a szívetek hölgye azt kívánja.

Cicu

– A vágy pillanatnyi fellobbanása nem ugyanaz, mint érzelmileg kötődni valakihez.

Cicu

Csak hát az élet nem mindig igazságos és nem mindig azt szívatja meg, aki megérdemli.

Cicu

Az emberi perverzió végtelen. Amikor valaki azt hiszi, hogy már mindent látott, akkor egyszer csak jön egy újabb, minden eddiginél erősebb tapasztalat és élmény, ami felülírja az eddigieket.

Cicu

Ha te jónak ítéled meg a magad számára, ami történik, amerre tartasz, akkor a többiek le vannak szarva. Egy életed van, egyszer élsz. Azt pedig érdemes úgy élned, ahogy a legjobban érzed magad.

Cicu

Vannak dolgok, amiket nem érdemes feszegetni egy üzleti kapcsolat esetében.

Cicu

– Akarlak téged, és ezért bármire hajlandó vagyok.

Cicu

Hosszú hónapok elfojtott, keserves vágyakozása öltött most testet minden egyes együtt töltött forró pillanatban.

Gyönyör-trilógia sorozat · Összehasonlítás