Boldogság ​– próbaidőre 20 csillagozás

Penny Jordan: Boldogság – próbaidőre

A Townsend család szolgálatban megőszült házvezetőnő azt hiszi, álmodik. A család ifjú férfitagját, Simont, régi barátnőjével találja egy ágyban. Simon meg akarja menteni a helyzetet, amikor bejelenti, hogy hamarosan összeházasodnak. Mindkét család boldog, csak Jenna nem tud osztozni az örömben. Igaz, kamaszlányként szerelmes volt Simonba, de kapcsolatuk az idők múltával erősen megfakult…

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Júlia

Axel Springer Magyarország, Budapest, 1990
80 oldal · puhatáblás · Fordította: Suhajda Zsuzsanna

Nikolett0907 P>!
Penny Jordan: Boldogság – próbaidőre

„A férfiak a legvadabb dolgokat kitalálják, ha megkívánnak egy nőt.”

Úgy látszik mostanában ismét ügyesen választok romantikus füzetet.
Nem vártam tőle semmit, mégis nagyon kellemes olvasmányként könyveltem el.
A történet élvezhető, a szereplők pedig szerethetőek voltak.
Figyelni fogom az írónőt, mert meglepően tetszik a stílusa.

Penny Jordan: Boldogság – próbaidőre

Nem győzöm mindig elmondani, hogy ebben a műfajban Penny Jordan számomra a legjobb. Ha nem akarok zsákbamacskát, akkor mindig az ő műveihez nyúlok.

A Boldogság próbaidőre kicsit hasonlít az írónő Engedélyhez kötve c. könyvéhez, de talán még attól is jobb. Lekötötte végig a figyelmemet, egyszerre volt szórakoztató, humoros, bájos, és végtelenül romantikus, mindez szimpatikus főszereplőkkel. Szívesen olvastam volna még tovább. A műfaj kedvelőinek nagyon ajánlom. :)

Áfonya74 P>!
Penny Jordan: Boldogság – próbaidőre

Költözéskor megtaláltam tesóm régi szerelmes regényeit. Úgy gondolom, behozom a lemaradásomat, és elolvasom őket, jobb később, mint soha alapon. :)
Rájöttem, hogy tetszik, ha egy szerelmes történet happy enddel végződik. :)

repe993 P>!
Penny Jordan: Boldogság – próbaidőre

Eléggé vicces történet, ahol a tinédzserkori ábrándozás tárgya maga lesz a titkos hősszerelemes. az nem igazán jött át, hogy Simon mikor, mitől és hogyan lett hirtelen (?) szerelmes a nála évekkel fiatalabb Jennával. Az ugyanis egyértelmű, hogy Jenna tinédzserként bele volt bolondulva Simonba, aki terhesnek érezte ezt az ifjonti rajongást, de mikor jött rá, hogy neki pont Jenna kell? Ez az áljegyesség kissé vicces és nem utolsó sorban a történelmi romantikusok kedvelt fordulata, de nem tudom, mi volt vele a cél a szülők és nagyszülők vigyázó tekintete mellett.

sarahangel>!

Amikor Simon és apja belépett a kertbe, Jenna felállt és rámosolygott Simonra. – Gyere, ülj ide, kedvesem. Édesanyáddal éppen az esküvőnkről beszélgettünk. Azt hiszem, minden jogászi tudásodat össze kell szedned, hogy salamoni döntést hozz: Melyik kisfiút bízzuk meg a virágszórással? Francine unokatestvéred fiát vagy inkább Martfia unokatestvéredét?
Közben kihívó, hamiskás mosollyal nézett rá, aztán egyszerűen otthagyta.

sarahangel>!

A férfiak a legvadabb dolgokat kitalálják, ha megkívánnak egy nőt.

sarahangel>!

– Nos – szólalt meg Simon, miután egy ideig némán nézte a szobát –, úgy látszik, végre megvalósulnak gyermekkori álmaid. Ezt az éjszakát velem kell töltened. Remélem úgy viselkedsz majd, ahogy egy úrhölgyhöz illik.
Jenna legszívesebben pofon vágta volna. Eddig azt hitte, Simon nem tudott kamaszkori rajongásáról. Most meg csak úgy mellékesen a tudomására hozza, hogy nem sikerült eltitkolnia az érzéseit. A legrosszabb az volt, hogy Simon még nevetett is rajta.

Jacqueline Baird: Családegyesítés
Jacqueline Baird: Sorsdöntő éjszaka
Jennifer Taylor: Vigyázat, mély víz!
Jacqueline Baird – Melanie Milburne – Leanne Banks – Lori Handeland: A villa titka / Bepótolt nászéjszaka / Nyári románc / Sarki könyvesbolt
Fiona Harper – Kim Lawrence – Kay Thorpe: Az első szerelem
Vanessa Grant – Lindsay Armstrong – Helen Brooks: Furcsa fogadás / Vágyra programozva / Csókolj meg újra!
Jessica Marchant – Catherine George – Jennifer Taylor: Ki jön a váramba? / Vénusz álruhában / A pártfogó
Jacqueline Baird: Egy Penny foglaló
Susan Carlisle – Scarlet Wilson – Jennifer Taylor: Első a szerelem / Csókolj meg, doki! / Versenyfutás az idővel
Helen Brooks – Jane Porter – Liz Fielding: Afrika csillaga / Esküvő a Níluson / Afrikai esküvő