Corrupt (Devil's Night 1.) 80 csillagozás

Penelope Douglas: Corrupt Penelope Douglas: Corrupt Penelope Douglas: Corrupt Penelope Douglas: Corrupt

Erika
I ​was told that dreams were our heart's desires. My nightmares, however, became my obsession.

His name is Michael Crist.

My boyfriend's older brother is like that scary movie that you peek through your hand to watch. He's handsome, strong, and completely terrifying. The star of his college's basketball team and now gone pro, he's more concerned with the dirt on his shoe than me.

But I noticed him.

I saw him. I heard him. The things that he did, and the deeds that he hid…For years, I bit my nails, unable to look away.

Now, I've graduated high school and moved on to college, but I haven't stopped watching Michael. He's bad, and the dirt I've seen isn't content to stay in my head anymore.

Because he's finally noticed me.

Michael
Her name is Erika Fane, but everyone calls her Rika.

My brother's girlfriend grew up hanging around my house and is always at our dinner table. She looks down when I enter a… (tovább)

Eredeti megjelenés éve: 2015

Berkley, New York, 2023
496 oldal · puhatáblás · ISBN: 9780593642009
CreateSpace, Washington, 2021
Tantor Media, Old Saybrook, Connecticut, USA, 2016
ASIN: B01D0A3TTU · Felolvasta: Tatiana Sokolov, Jeremy York

Damon Torrance · Kai Mori · Will Grayson III · Erika Fane · Michael Crist

Penelope Douglas: Corrupt

She was one of us—she was ours—and not only did I have a mountain of shit to do to make this right, but I almost feared that nothing would be enough. I didn’t know exactly what I wanted from her, but I knew I didn’t want to lose her.

Tapasztalt dark romance olvasónak gondolom magam, és hát mégsem jártam még itt, meg Penelope sem volt kipróbált író még. De @Cintia_ meggyőzött, hogy el kell olvasnom. És persze, amit Cinti a kezembe ad, azt általában el is olvasom, pusztán idő kérdése… Viszont elkövettem egy nagy hibát, hogy elolvastam, itt-ott az értékeléseket, véleményeket a könyvről és jól felhypeoltam magam, hogy na ez ez durva lesz. Nem volt. Aki olvas dark romanceokat, annak ez teljesen normális, aki meg nem, annak nem lesz az off Szóval én buta naiv kislány valami nagyon beteg, nagyon durva, igazi TW listára illő jeleneteket vártam volna, aztán persze Cinti jött és megmentett. Ez nem durva, hanem dark romance, ne várjam az elmebeteg jeleneteimet, mert nem lesznek. Innentől végre tudtam élvezni a könyvet. off

“Because you’ve corrupted her nice and good. She’s a force now, and it won’t be long before she’s brave enough to demand what she wants. If you don’t give it to her, she’ll find someone else who will.”

Igyekszem nem spoilerezni magamnak, így a sorozat többi kötetére nem néztem rá, nem is szeretnék most már, igyekeztem tejesen átélni a történetet. Az alap felállás a fiúk barátsága nagyon tetszett, de még egy két gyújtogatás elfért volna, na mindegy. Szépen felépült a kapcsolatuk, de Michael, ahogy halad előre a történet egyre jobban lemarad. Míg Damon tombol, Will élvezi a tombolást, Kai megfigyel, Rika pedig felveszi a tempót, addig Michael lemarad. Ő kezdte el az egész horsemen dolgot, ő indította ezt el, ő kovácsolta önmagukat egységgé, és döntött úgy, hogy Rikát beemeli. De nem bírja a tempót, és ez nem állt jól a könyvnek. Nem tudom, hogy az írónő sajnálta meg, és érzéseket akart neki adni (ott voltak azok, rózsaszín betűk nélkül is), vagy csak így sikeredett csóróm, azért sajnáltam. Michael az elején berobbant és letarolt, de szegény hamar elvesztette a fonalat.

Rika viszont meglepett. Nagyon nem kedveltem, ezt a jaj Michael soha nem néz rám 8de igen), nem tart szépnek (de igen), full pick me vibeot, ami jó 60%.ig nem engedett el, aztán spoiler. Ez a lány beteg, ugyanolyan beteg mint a többiek, és már nagyon untam a kamu szép meg jó kislány énét, a végére, mire elenged mindent a négy fiút spoiler maga alá gyűri, és joggal kapja meg a helyét a fiúk között. Sőt, amúgy nem lehet kérni, hogy Michael helyett legyen a fiúk élén? Nem? Kár.

My entire life, I only felt completely alive when he was close, and while I knew nothing would ever be easy with him, I also knew nothing would ever be good without him, either.

Ellenben a kapcsolatukat imádtam, és azt is, hogy – Rika pick me vibeján túl – mindketten érezték, hogy egymás felé, és egymás elől mennek, de sosem érnek egymáshoz. Ez egy tánc, amit nem három éve kezdtek, hanem 19 éve. Ez egy tánc, amelyet mindketten jártak, hogy elérjék a célt. A kérdés már csak az volt, hogy ez a szerelem vagy az utálat lesz, az élet vagy a halál, mert egy ponton nem ért volna váratlanul, ha a halál felé rohannánk. Mert az egész könyv ilyen. Feszült, és olyan mint egy autó, ami száguld 160-al, és látod, hogy nem fogja tudni bevenni a kanyart. Te szeretnéd, hogy bevegye és boldog legyen, másrészről meg szeretnéd, hogy a szalagkorlát felé hajtson. Mindegy melyik, csak történjen valami. Ez az ami a könyvet előre viszi, ez az amiért szép volt a kapcsolatuk, akkor is ha nem habos babos. Ahogy Michael mondta, az nem ők lennének. Ennyi.

Nothing could shake us. She was mine, and I was hers, and it would never break.

Ami a többieket illeti, juj én előre erősítem Damon táborát, mert én nem utáltam itt, sőt! off És már olvasni akarom, de ne felejtsük el, hogy itt volt nekünk Kai, a csoda ember, aki első pillanattól le vett a lábamról és vonzott és vonzott, és muszáj olvasnom mi lesz vele. És hogyan halad a történet, mert őszintén, meglepett, hogy spoiler szála véget ért. Ne értsetek félre nem sajnálom, sőt, még olcsó is volt! Szóval a lényeg a lényeg a fiúk megvettek, nagyjából, hála Cintinek, értem hogy Rika is marad középpontban, már ami a bandát illeti. Szóval haladok tovább, hogy megértsem mind a négy fiút, és megértsem a három évvel ezelőtti történéseket.

She was everywhere. Always everywhere. Years and years, and there was no shaking her. Every time I closed my eyes she was there.

Nixii P>!
Penelope Douglas: Corrupt

„I never wanted to be someone who couldn’t fight their own battles.”

Olyan régóta vágytam már erre a könyvre, oly sokszor benne volt a gondolataimban, órákon át kísértett és incselkedett velem, nem beszélve arról, hogy szinte mindennap kaptam egy-egy szösszenetet belőle, köszönhetően a TikTok algoritmusának. Egy szó, mint száz: tudni akartam. Ismerni akartam. Így összeszedtem a bátorságom és belevágtam, bár utólag nem tudom miért aggódtam. Egyfajta győzelemként élem meg ezt a könyvet, pláne, hogy milyen szinten ráfüggtem.

A könyv hangulata igazán borongós, rejtélyes és kellőképpen sötét, akarva sem válaszhattam volna jobb időpontot az olvasáshoz, hiszen a visszaemlékezések nagy része október 30-án játszódik. A Devil's Night leírása, a pörgős események, a szereplők, a kibontakozó rejtély és feszültség, mind-mind azt eredményezte, hogy alig tudtam letenni a könyvet és másra koncentrálni. Őszinte leszek ez az egész maszkos felfordulás és züllés, igencsak kedvemre való volt. Tetszett, ahogy az írónő tálalta nekünk a Four Horsemen-t, kedvemre valók voltak a bulik, igazán őrült egy banda. Tény, hogy a gyújtogatások, a beavatások, a rengeteg verekedés és erőszak túlmutat a klisés, unalmas halloween-i csínyeken, Michael és a bandája nem éppen arról vált híressé, hogy papírgurikákat dobálnak és záptojással árasztják el a környéket. Ők ennél durvábbak voltak, amibe belekezdtek azt végig vitték, közben pedig szigorú szabályaik voltak. És hiába tudta mindenki, hogy ki volt a maszk alatt, olyan nyílt titok volt ez, amit soha senki nem mondott ki hangosan. Tetszett a vadságuk, az érinthetetlenségük, az erejük. Megértettem, hogy Rika miért vágyott rájuk. Miért akart egy lenni közülük. Istenek voltak, bosszúszomjasak, erőteljesek, ki ne szeretne csatlakozni hozzájuk?

Viszont amilyen magasságra repültek, olyan mélyre zuhantak. Ahogy haladunk előre a történetben, lassan kibontakozik az a három évvel ezelőtti este, mikor minden romba dőlt, a királyok hirtelen korona nélkül maradtak, trónfosztottak lettek. Valamilyen szinten sejtettem, hogy mi állhat a háttérben, de nem gondoltam volna, hogy az ellenük elkövetett árulás ilyen mértékű lesz. Kai, Will és Damon bosszúra vágytak, ez éltette őket az elmúlt három évben, vért akartak, megtorlást, nem gondolkodtak, nem érdekelte őket az igazság, semmi sem, csak és kizárólag a rombolás. Ennek közzéppontjába került Rika. Ő lett az ellenség, a lány, akit tönkre kell tenni és akit darabjaira kell tépni. Nagyon féltem, hogy mit fognak tenni vele, a szívem összetört néha, ahogy bántak vele. Fogalmam sem volt, hogy honnan meríti az erejét, de amit véghez vitt, az igencsak tiszteletreméltó. Nem adta fel, nem hagyta magát, még akkor sem, mikor a Four Horsemen körbeállta, derekasan küzdött, és… nyert. Bár tény, hogy kissé kiverte nálam a biztosítékot az a jelenet, és én biztosan nem bocsátottam volna meg ilyen gyorsan, viszont az tetszett, ahogy Rika egy új játékba kezdett és oda ütött, ahol a legjobban fájt.

Michael és Rika kapcsolata nem hézköznapi, mindkettejük fejében valami brutálisan eltorzult, de mégis van bennük valami szerethető, ami miatt azt mondom, hogy szépen passzolnak egymáshoz. Ennyi éven át kerülgették a másikat, egymás gyengéivé váltak, majd pedig erőt formáztak a kapcsolatukból és megmutatták, hogy így is lehet szabadon élni. Az újra és újra visszatérő szabadság motívum szép ívet adott a történetnek, hiszen az egyik fő mozgatórugója Rikának az volt, hogy kiszabaduljon és elkezdjen élni. Hogy a háta mögött hagyja a ketrecét, arra várt, hogy megnyíljon előtte az élet, hogy ráleljen a bátorságra, érinthetetlen akart lenni, ezért vonzódott olyan betegesen a Four Horsemen-hez és annak gondolatához. Hiszen ők megtestesítettek mindent, amire ő vágyott.
Számomra igencsak felemelő érzés volt az epilógus, ahol kiderült, hogy valójában Rika adta meg a végső lökést Michael-nek, ő szabadította fel. Tudtán kívül. Így egy szép körforgásban láthattuk, ahogy a későbbiekben Michael kínál kiutat a lánynak.

Nagyon örülök, hogy elolvastam, mindenképpen folytatni fogom. Jen nagyon jó író, a Szívatás évek óta az egyik kedvenc könyvem. Remélem, hogy egy nap többen rálelnek erre a sorozatra, esetleg itthon is megkapjuk. Sötét történet, ami valakinek vagy tetszik, vagy nem. Engem elvarázsolt, mostantól az október 30. nem lesz ugyanolyan, mert mindig a Devil's Night fog eszembe jutni.

"He placed a finger under my chin, tipping my head up as his voice softened. “You did well. Did it feel good? To fight back?”

ShedowCat8>!
Penelope Douglas: Corrupt

They were here. The Four Horsemen.

Wow ez a könyv. Wow milyen jó volt ez a könyv. <3 Imádom ezt a könyvet. Nagyon sokáig tartott ez a könyv, mert többször leraktam és mást olvastam, de abszolút levett a lábamról ez a könyv.

Rika egy baromi erös karakter, azonnal megkedveltem és imádtam, hogy mennyi akaraterö volt benne és nem egy elveszett kis nyuszi volt, hanem kiállt magáért. Teljesen jól átéreztem azt, hogy mért kereste a társaságukat a srácoknak, nagyon jól prezentálta az írónö.

Their power came from two things: they had followers and they didn’t care.

A négy pasi, oh my god ez a négy pasi, fuhh, hát nem véletlen, hogy döglenek utánuk a csajok. Valami iszonyat jó karakterek, mindegyiköjüket megkedveltem és Damon sem vesztette el a szimpátiám még azok után sem amit tett. Nagyon kiváncsi vagyok a másik 3 srácra is, hogy mi folyik az ö fejükben. Michael macska egér játéka Rikával nagyon jó volt, egyenlö ellenfelek voltak és a szexuális feszültség közöttük tapintható volt. Imádtam és tökéletesen illennek egymáshoz.

A legjobban a visszaemlékezések tetszettek, hogy mennyire kívánta mind a négy srác Rikát, nincs is annál jobb, mint mikor érezni lehet a pasik éhségét. :D Zseniálisan volt reprezentálva.

They were untouchable, fascinating, and nothing they ever did was wrong. I wanted that. I wanted to look down at the sky.

A történet folyása jó volt, megismertük szépen lassan mi történt aztán kiderültek a dolgok. A karakterek viszonya egymáshoz és ahogyan mindenre fény derült pont kellöen hozta a feszültséget.

A spicy jelenetek, ahhh azok a jelenetek, fuhhh, hát Penelope írónö tudja, hogy kell mozgatni a dolgokat. A szauna jelenetet sokáig nem fogom elfelejteni, de igazából egyiket sem. :D

Összességében zseniális ez a könyv és folytatom mert kell, kell Kai, kell Damon és kell Will. My four horsemen.

FVCsilla P>!
Penelope Douglas: Corrupt

Eddig nem olvastam még semmit sem az írónőtől, ezen kívül ezt meg ingyenesen szerzetem az amazonról és mindig van bennem némi félsz az ingyen elérhető könyvektől. Szóval semmit sem vártam el a történettől, csak olvastam. Teljesen rácáfolt a félelmeimre az ingyenes könyvektől. Egy nem túl durva, de ami a legfontosabb, hogy nem bugyuta dark romance. Tetszett a légkör, amit az írónő teremtett, ez a hangulat még tovább is fokozódott a karakterek miatt. Mindenképpen folytatni fogom a sorozatot, és más könyveinek utánanézek majd az írónőnek, mert tetszik a stílusa.

Aninaa P>!
Penelope Douglas: Corrupt

Egy jó ideje már várólistán volt ez a könyv, (jobban mondva az egész sorozat, és persze mostmár biztos is vagyok benne, hogy végig fogom olvasni) de őszintén fogalmam sincs, hogy miért halogattam eddig.

Az eseményeket részletekben adagolva kapjuk meg, váltakozva múlt és jelen között. De olyan idegőrlő módon, hogy alig bírtam kivárni, hogy végre megtudjam mi a fene történt azon a bizonyos éjszakán.
Rika-t eleinte nagyon nem kedveltem, idegesítőnek és éretlennek gondoltam, egy kislánynak, aki a nagyfiúkkal akart játszani. Ezt ők (Michael kivételével, aki tényleg ki akarta nyitni neki a világot) erősen éreztették is vele, de annyira kis naiv volt, hogy alig érzékelt ebből bármit is. Bár az események a jelenben indulnak, mégis kellett idő mire Rika megmutatta, hogy mennyire sokat fejlődött a korábbi önmagához képest. Bebizonyította, hogy már nem az a bizonytalan, szende jókislány, aki mindig azt teszi amit kell, vagy amit elvárnak tőle, hanem egy tökös nő, aki nem fél önmaga lenni. Megerősödött, szabad akart lenni, azt tenni amihez kedve van. És Uramisten meg is tette :P
Annak a 3 évvel korábbi napnak az eseményei katasztrófába fulladtak a Four Horsemen számára, és ennek köszönhetően Rika jelene is meg lett pecsételve. A fiúk bosszúállása nem ismert határokat. Bár mind a négyen lehengerlő karakterek, akik nincsenek híján sem vonzerőnek, sem hatalomnak, sem tekintélynek (köszönhetően a befolyásos, gazdag családjuknak), mégis időnként rettenetesen haragudtam rájuk és ésszerűtlennek gondoltam a bosszújukat. Persze az ember szereti valamin/valakin kitölteni a dühét, de ez inkább teljes meggondolatlanság volt a részükről, és hihetetlen, hogy négy felnőtt férfiból egynek sem volt meg a józan esze. És pontosan emiatt, amit és ahogy tettek, az szinte már a megbocsáthatatlan kategóriába esett. Rika viszont ezt is éretten kezelte. A srácoknak is kellett ez a lecke, hogy megtanulják, hogy nincs mindig igazuk, nem mindig old meg mindent a pénz és a bosszú, ettől a démonaik még ugyanúgy üldözik őket.
Ennek ellenére a fiúk mindegyike igazán egyedi karakter, tele rengeteg fájdalommal, sértettséggel és dühvel. De mindannyiuknak megvan a sebezhető és szerethető oldala is, amit Kai, Will és Damon esetében még homály fed.

Michael, bár az én szívemet is meghódította, azt kell mondanom, hogy leginkább a szerencséjének, és nem a tetteinek köszönheti, hogy megszerezte Rikát. Sokszor borzasztóan viselkedett vele, de elfogadtam az indokait, még ha ez nem is mentség a tetteire. Szinte egész életében vágyott Rika közelségére, de rossz módszert (és okokat) választott arra, hogy távol tartsa magától. Nagyon sok a közös vonásuk és pontosan emiatt is passzolnak egymáshoz tökéletesen.

A könyv erotikus jelenetei fülledtek és hihetetlenül ízlésesek. Igen, szándékosan ezt a szót használom, mert ahogy az egész tálalva lett, nemhogy megbotránkoztató nem volt, de egyenesen zseniális. Süt a zsigeri kémia az oldalakon.
Sajnálom, hogy olyanok kezébe is belekerül ez a könyv, akiknek az ilyesmi nem való. Jó lenne megélni egy olyan időt, amikor dark romance-t csak az olvas, aki szereti ezt a zsánert.

Jelenleg Kai-t érzem a legközelebb magamhoz, illetve rá vagyok a leginkább kíváncsi. Talán ő az, akiért a legjobban fájt a szívem, és benne láttam leginkább az őszinte megbánást. Nagyon örülök, hogy a következő könyv az övé. :)

lovEVly>!
Penelope Douglas: Corrupt

“They tell us that what we want is wrong and that freedom is dirty. They see chaos, madness, and fucking as ugly, and the older you get, the smaller that box gets. You feel it closing in already, don’t you?”

Félve vettem a kezembe a könyvet, a sok negatív csillagozást látva, és őszintén bevallom ezek miatt nem kezdtem bele, habár pár éve biztos, hogy az olvasómon van. Végül @kikki 5 csillaga győzött meg annyira, hogy kételkedve ugyan, de belekezdtem.:)
S milyen jól tettem, én ugyanis hihetetlenül élveztem a történetet az összes fordulattal, titokkal, cselszövéssel együtt.
Továbbá off én hitelesnek éreztem a cselekmény nagy részét. Gondoljunk bele a mai világban mi az, amit ne lehet megoldani, eltussolni egy kis pénzzel, valamint a történet szempontjából, egy kisvárosban ahol adott négy aranyifjú, igen befolyásos szülőkkel, ki az, aki önszántából szembe szállna velük? spoiler
Mindemellett a Devil’s Night folyamán végrehajtott „tréfákat” sem gondolom olyan súlyosnak, a háttértörténetet ismerve, vagyis spoiler
A történet, melyet a kezdetektől átszövi egy rejtély, elképesztően addiktív volt. Minden pár, a jelenben játszódó fejezet után következik egy, ami egy 3 évvel ezelőtti napot tár a szemünk elé, ezzel kisebb információkat kapunk, mely közelebb visz minket a titok megismeréséhez, de teljes képet csak a jelen történéseivel együtt érthetjük meg. Holott a feszültség egyre fokozódik, és egyik esemény követi a másikat, a mínusz egy csillagot én mégis a nagy csattanó miatt vonom le spoiler
Rika nagyon szimpatikus lett, nem fél kiállni magáért, az igazáért, és szembe szállni bárkivel. Michael… tipikusan az a karakter, akit gyűlölnöd kellene, de nem tudod nem megszeretni, még ha egy kicsit is.
A könyv egész hangulatát valamint leginkább a két főszereplőt döntően a szabadság, a szabadság iránti vágy jellemezte. Mi lenne, mit tennénk, ha egyszerűen nem foglalkoznánk mások véleményével, azzal mit is várnak el tőlünk, ha nem léteznének szabályok, korlátozások, melyek életünket annyira befolyásolják, azt tehetnél, amit csak akarnál, oda mehetnél, amerre a szíved visz. Hiszen Life is one-way, and there is no return trip. What are you waiting for?

Cintia_ P>!
Penelope Douglas: Corrupt

„And it was October thirtieth, the night before Halloween.
Devil’s Night.
They were back."

Azt sem tudom, hol kezdjem, vagy hogy pontosan mit is írjak.
Régóta csábítgatott magához a könyv idézeteken, aesthetics videókon keresztül, viszont voltak fenntartásaim: a mindenki-mindenkivel és az osztozkodást nem szeretem, illetve annyian és annyira hypeolták, hogy már csak azért sem akartam.
A porszem a gépezetben a legjobb barátnőm volt, aki – hasonló csábítgatások után – elkezdte, aztán minden gondolatát, érzését megosztotta velem – (csak ahogy szoktuk) –, idézetekkel kiegészítve.
Gyenge voltam, elcsábították. Amit egyébként kicsit sem bánok.
Ebben a sorozatban több tényező is összejön, amit szeretek: Penelope Douglas, egy baráti körről szól, kicsit dark, erotikusromantika.
És be kell vallanom, élveztem a könyvet.
Rikát személy szerint én nagyon kedvelem, Michael nem lesz a kedvenc DN férfi karakterem, de rendben volt.
A cselekmény izgalmas és pattogós volt, egy percig sem untam.

Bár nekem tetszett a könyv, és elérte, hogy folytassam a sorozatot, azt azért megértem, hogy miért van ilyen alacsony értékelése a Molyon és számomra is voltak olyan jelenetek, hogy „nem, ez túlmegy a határon". spoiler Megvetettem és utáltam őket – ez még most is a fejemben van, nem is bocsátottam meg nekik!
Emiatt viszont nem szerettem volna magát a könyvet büntetni, ugyanis többször, illetve több helyen is fel van tüntetve a trigger warning, és ezekkel, ennek ellenére olvastam el a könyvet.
A szereplők sok tettét határozottan elutasítom, azonban a könyvet értékelem: hatással volt rám – tetszett, imádtam, utáltam, szorongtam, dühöngtem –, és beszippantott.

zsofi30>!
Penelope Douglas: Corrupt

Hol is kezdjem? Ezt a könyvet a Tiktok miatt olvastam el, mivel ott nagyon sokan szeretik, nekem pedig megtetszett az aeshtetic-je, így hát belevágtam.
Nem volt rossz. Fenn tartotta az érdeklődésemet, mert kíváncsi voltam, hogy mi fog történni. A cselekmény két szálon fut, egy a múltban, egy pedig a jelenben. Megismerjük a főszereplő lányt Rikát, illetve a „Four Horsement”, Michaelt, Kait, Damont és Willt. Ahogy halad előre a történet megtudjuk a múltban történt események alapján, hogy miért is terveznek bosszút a fiúk Rika ellen. Izgalmas volt a múltban történt eseményeket olvasni, a Devil's Night tréfákat és azt, ahogy Rika is a fiúk csapatának tagja lesz. Ám mikor összeért a múlt és a jelen, és lelepleződött, hogy miért is tartották terrorban Rikát, leesett kb. az állam.
Miután ez kiderült, jöttek az újabb problémák. A végén történő esemény a hajón eléggé durva volt, el se tudtam hinni, hogy most egyébként mi történik??? Kapkodtam a fejem, nagyon pörögtek az események. A végkifejlet pedig jó volt.
Azonban. Én úgy utáltam Michaelt. Tehát hogy ennek az embernek kb. nulla volt a karakterfejlődése. Úgy irritált a viselkedése, főleg Rikával. Ez a könyv ráadásul Michael és Rika kapcsolatáról szólt, úgyhogy tök jó…
Ennek ellenére a többi fiút szerettem, nagyon kíváncsi vagyok az ő könyveikre is. Arra meg aztán főleg, hogy Damon-nal mi lesz.
Csavaros történet volt, de azért ha valaki belevág, akkor vegye figyelembe, hogy vannak benne olyan spicy jelenetek, amik 5/5 szinten erotikusak.

Deliriium>!
Penelope Douglas: Corrupt

Ez beteteges volt…de tényleg…

Pen könyveiben van egy olyan fajta sötét érzés,amit más íróknál másik könyvekben egyszer sem tapasztaltam.

Magas elvárásokat fűztem ehhez a könyvhöz,és nem akarom se lehúzni se Isteníteni,mert félek elfogult lennék.

Úgyhogy a történetről csak annyi,hogy beteges volt,és a hideg rázott néha,hogy ez mi a f…

Rika szerintem nagyon naív,szörnyen vágyakozott a fiúk kis „bandájába” és nagy butaságokat tett érte,hogy felfigyeljenek rá,ami szerintem butaságra vall. Aztán volt még jópár rész,ahol tényleg kurvának tűnt. off

A fiúkat igazából néha utáltam néha imádtam. Nagyon meggondolatlanok tudtak lenni. Olyan hülyeségeket csináltak,amik nagyon gyerekesek voltak,főleg a 3 évvel ezelőtti szemszögből írt fejezetekben. De egyrészt meg is értettem,hogy miért tették azokat a dolgokat. Minden fiatal tesz valamit,amivel meg szeretné mutatni,hogy bátor és független,csak ők itt kicsit off túlzásba vitték.

Renáta_Hunya>!
Penelope Douglas: Corrupt

Az írónő könyveiben sose csalódtam még, ez alkalommal se. Ez a könyv annyira beteg már, hogy jó. Imádtam az egészet. Michael karakteréért nem vagyok oda meg vissza, mivel volt pár rész, ahol így zsupsz kivágtam volna az ablakon. De volt pár rész ahol, így a maga módján aranyos volt és szimpatikus. Nekem Rika egy abszolút kedvenc karakter volt, imádtam az egész könyvben. Összeségében egy nagyon jó könyv volt és tuti folytatni fogom a sorozatot.

Cintia_ P>!

And it was October thirtieth, the night before Halloween.
Devil’s Night.
They were back.

Kapcsolódó szócikkek: Damon Torrance · Erika Fane · Kai Mori · Michael Crist · Will Grayson III
marianngabriella P>!

Their power came from two things: they had followers and they didn’t care. Everyone idolized them, including me.

23. oldal - 2. Erika

marianngabriella P>!

I could kiss her forever.

469. oldal - 28. Michael

marianngabriella P>!

Touching my forehead to hers, I ran my thumb across her face, caressing it. “I love you, Rika.”
I’ve always loved you.

469. oldal - 28. Michael

marianngabriella P>!

She was always there, and it was always us.

470. oldal - 28. Michael

marianngabriella P>!

Nothing could shake us. She was mine, and I was hers, and it would never break.

470. oldal - 28. Michael

marianngabriella P>!

“But it doesn’t make any sense. Life is one-way, and there is no return trip. What are you waiting for?”

497. oldal - Epilógus

Kapcsolódó szócikkek: Erika Fane