His ​Banana – Bekapnám (Bekapnám 1.) 308 csillagozás

Penelope Bloom: His Banana – Bekapnám

Az ​új főnököm szereti a szabályokat, és van egy, amit senki sem mer megszegni…
Senki sem érhet a banánjához.
Komolyan.
De én persze megérintettem.
Ha jobban bele akarunk menni, valójában a számba is vettem.
Megrágtam… és még le is nyeltem.
Tudom… Rossz, rossz lány vagyok.
Ezután vettem észre őt, és akár elhiszitek, akár nem, nem úgy lehet a legjobb első benyomást kelteni, ha épp a pasi banánjától fuldokolsz.
Egy kicsit visszamegyek az időben. Mielőtt még megérintettem egy billiomos banánját, végre megkaptam az első igazi kiküldetésemet üzleti riporterként. Ez nem a megszokott, béna munka volt, mint interjút készíteni egy kukással a kedvenc útvonaláról, vagy cikket írni arról, hogy milyen nagy dolog összeszedni a kutyaszart a kertekből.
Nem bizony. Az ilyenekből épp elég is volt.
Ez volt a nagy kitörési lehetőségem, hogy bebizonyítsam, több vagyok, mint egy két lábon járó katasztrófa. Be kellett épülnöm a Galleon… (tovább)

Eredeti megjelenés éve: 2018

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Passion válogatás

Maxim, Szeged, 2019
222 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789634991427 · Fordította: Stier Ágnes
Maxim, Szeged, 2019
222 oldal · ISBN: 9789634993445 · Fordította: Stier Ágnes

Bruce Chamberson · Natasha Flores · William Chamberson

ZitussKa >!
Penelope Bloom: His Banana – Bekapnám

Ez a könyv olyan, amivel a kezetekben leültök és azt veszitek észre, hogy körülöttetek semmi nem változott – ugyanabban a pozícióban vagytok, mint néhány órával azelőtt de a történet nincs tovább. Bájos, vicces és az égegyadta világon semmi monumentális vagy egetrengető nincs benne. Igazából kicsit értetlenül is állok azelőtt, hogy miért csapott le akkora elementáris erővel közösségünkbe és váltott ki ellenszenvet. Ez egy chick lit, kategóriájában egyáltalán nem rossz. Szórakoztató és egy nyári délutánra kellőképpen megfelelő :)
A címnek valóban van egy kis piszkos lenyomata de leginkább játékos asszociáció. Mert rossz az, aki rosszra de… :)
Szerettem.

KATARYNA>!
Penelope Bloom: His Banana – Bekapnám

– Te, Kati! Tudod, hogy miért görbe a banán?
– Nem.
– Jó, akkor megkérdezem egy másik majomtól.

Nikolett0907 P>!
Penelope Bloom: His Banana – Bekapnám

„Könnyebb volt a legrosszabbat gondolni valakiről, akit nem ismersz, mint azzal fáradni, hogy megtudd az igazat.”

Nagy port kavart ez a könyv több közösségi oldalon is.
Számomra csak azért volt érdekes, mert már nagyon unom a félmeztelen alakokat a borítón és végre valami szokatlant kaptam. A banán (nem félreérteni) számomra is nagy kedvenc, hiszen télen edzés előtt sok energiát ad számomra. Sajnos a belőle készült turmixért is rajongok, az edzőm már kevésbé.

Maga a történet végtelenül egyszerű. Csupa klisé, hiszen adva van egy egyszerű körülmények között élő leányka, és mellé egy hatalom mániás henceg (direkt írtam így).
Igen kicsit gúnyolódom, mert nagyon unom ezt a felállást.
Ugyanakkor, azt el kell ismernem volt benne változatosság, valamint nem tagadom felnevettem bizonyos részeken.
Az erotika töltete nekem nagyon kevés volt, de valószínű ennek a kötetnek nem is ez volt a fő célja.
Ha azt nézem, hogy Natasha egy két lábon járó katasztrófa, akkor biztos kedvenceltem volna egyszerűségétől függetlenül is. De mellé Bruce tökéletessége már lefárasztott. Egyetlen egy személy miatt kell, hogy olvassam a következő könyvet és ő nem más, mint William. Tele van hibával és pont ezért érdekes lesz egy bizonyos hölgyeménynek a „lasszó” játéka….
Egy olvasásnak megfelelt.

Enikő_Darai_Enii P>!
Penelope Bloom: His Banana – Bekapnám

Isten áldja a Molyon kitört polgárháborút, mert így én csodálatos módon, rátaláltam erre a szépségre. Igen, igen, jöhet a lincselés, mert nekem ez aztán tetszett, nem is akármennyire!

A történet habkönnyű, rendkívül gyorsan lehet vele haladni, igazi kikapcsolódást nyújt. A humor, a romantika és az erotika is pont kellő mennyiségben van jelen, tökéletes ötvözetet kaptunk.
Nem sokszor gondolom azt, hogy van nálam szerencsétlenebb ember a világon, mert amennyi kínos szituációba kerülhet egy ember élete során, én azt már most legalább megdupláztam. De Natasha még rajtam is túltesz. Nehéz volt megállni néha, hogy ne nyerítsek fel… ezzel együtt hozzá kell tennem, hogy kifejezetten aranyos az esetlensége.
Bruce vérbeli üzletember, kemény CEO, de ha a magánéletéről van szó, akkor kenyérre lehet kenni. A banánfüggőségével pedig egyet tudok érteni! Az a gyümölcs az egyik legfinomabb dolog persze csak a barack után!

Nem kell nagy elvárásokkal nekifutni a kötetnek, inkább csak egy laza limonádéra érdemes számítani. Most pedig felteszem a lábam és visszaszámolom a perceket, amíg megérkezik az ikertesó története hozzám.

Ferger_Jolcsi P>!
Penelope Bloom: His Banana – Bekapnám

Teljesen másra számítottam, azt hittem, hogy sokkal jobban fog hasonlítani a cselekmény egy Szürke ötven árnyalata típusú könyvhez, de nem így lett. Nagyon sokat nevettem Natasha bénázásán, spoiler Szerencsétlen kész katasztrófa volt, de a mulatságos módon, amikor az ember jót nevet rajta. Bruce elég könnyen beadta a derekát a csajnak ahhoz képest, hogy elég merev és távolságtartó volt az elején. William-et nagyon bírtam, spoiler Kíváncsi vagyok William-re, úgyhogy alig várom, hogy olvashassam a következő részt, ami az ő szemszögéből íródott.

Molymacska P>!
Penelope Bloom: His Banana – Bekapnám

Természetesen először én a molyos beszélgetések miatt hallottam erről a könyvről, és nagyon megfogott: nem feltétlenül az, hogy erotikus, hanem hogy egy másfajta stílust ad át, mint a többi könyv. Már a borító is vicces, egy banánnal (mely a történetben igen fontos szerephez fog jutni), és nagyon pozitív, hogy nem megint egy félmeztelen pasi van a borítón. Ennek nagyon örülök, annak pedig még jobban, hogy a magyar kiadás igényes, kellemes megfogni is a kiadványt.
A történet szerint Natasa a teljesen hibbant, mindig késő, zajos, és furcsa lánynak ki kell derítenie egy vállaltnál, hogy milyen piszkos ügyek történnek ott, emiatt állásinterjúra megy a tökéletes, precíz, minden szabályt betartó Brucehoz. A nagy kavarodásban és banánevésben Bruce felveszi Natasát, és elindul egy kaland, a két élesen más személyiséggel.
Nagyon tetszett a történetben, hogy bár a sztori egyszerű volt, de mégis jól kiépített karaktereken keresztül láthatjuk mindezt. Mindenkinek megvannak a motivációi, a problémái, akármilyen jó élethelyzetben is van, mindig van más, ami hiányzik az életéből: ezért is jó, hogy a két teljesen ellentétes személy egymásra talál, hiszen így egymást is tudják segíteni (a totális káosz közepette).
Nagyon tetszett a kapcsolat kialakulása: ahogy egyre inkább a gondoskodás veszi át a terepet, egyre többet, lényegesebb információkról kommunikálnak, így ismerve meg a másikat, és minden helyzet mögött ott áll a másik is segítségnek. Nekem egyik kedvenc részem Natasa kutyája aki spoiler. Amúgy a teljesen a kedvenc karakterem lett a csóringer kutya, imádtam minden kis megmozdulását is :D
Ami számomra furcsa volt, és ez az erotikus regények jellemzője lehet (?), hogy mindent úgy állítottak be, mintha a szexhez is köze lenne. Számomra néhány megmozdulás, gondolat már túlságosan túlfűtött volt, és egyszerű emberként számomra semmi köze nem volt a szexhez, és emiatt tényleg picit zavart, hogy minden a szex körül forgott.
A kötet egy jó alapot szolgált akár a folytatásokhoz is, hiszen több mellékszereplőt is megvillant, akinek az életével valószínűleg foglalkozni fognak a kötetek. Bár én elsődlegesen nem Will szerelmi történetére vagyok kíváncsi (hanem Natasa barátnőjére) azért a cseresznyés kötet is érdekes lehet.
Könnyed kikapcsolódásnak nagyon jó. érdekes, izgalmas, fent tudja tartani a feszültséget, és szerintem vannak benne újító dolgok is. Nagyon aranyos tud lenni, halálian vicces, és tényleg betekinthetünk az ilyen katasztrófák életébe, mint amilyen Natasa is. Csak ajánlani tudom, hiszen imádtam minden egyes sorát :)

zuna19>!
Penelope Bloom: His Banana – Bekapnám

Annyira nem vészes, mint vártam. Igaz kb 70 oldalig nagyon untatott, de a végére eléggé megkedveltem. Kicsit olyan volt nekem ez a könyv, mintha Vi Keeland és Christina Lauren szerelemgyerek lenne. Hármójuk írására ismertem rá benne.
A karakterek szerethetők, Natasha ügyetlenkedései viccesek voltak. Jó ilyen béna karakterekről is olvasni néha. Bruce nem lett kedvencem, de Williamben még kicsit bizakodok.

Akarsz sokszor nagyot nevetni? Akkor ez a te könyved! :D
Imádtam, hogy Natasha félelmet nem ismerve piszkálódott Mr Szexrobottal, és szépen lassan megpuhította illetve ha azt vesszük megkeményítette a mi Bruce-unkat :D
Jó volt kikapcsolódni ezzel a kis könnyed könyvvel, és várom William könyvét is. Már megrendelve! :)

Kiegészíteném a véleményemet: lehet, hogy a cím egyeseknek túlmegy minden határon, de a könyvben egyáltalán nem a szex köré helyeződik a hangsúly, hanem ha hiszed, ha nem, Bruce Chamberson sárga banánja köré! Egy gyümölcs köré! Semmi egyéb.

Kedves @Maxim_Kiadó, remélem a negatív kommentek ellenére azért elhozzátok nekünk a többi kötetet is. :)

Törpillaa P>!
Penelope Bloom: His Banana – Bekapnám

Már az elején megnevetett, és ez később sem változott. Szerencsére. :-D Natasha annyira ügyetlen volt sokszor, kész katasztrófa. Bruce pedig először nagyon mogorva jégcsap volt, aztán Natasha egy Szexrobottá avanzsált, akinek mégis vannak érzései, pedig jól titkolta. :-D Fetrengve röhögtem, ahogy egymást ugratták, és előkerült a banán dolog is. Így vagy úgy. :-D Nagyon vicces volt, és nekem tetszett. Jót szórakoztam rajtuk, jól esett. Williamet is nagyon bírtam, és Candace-t is. :-D Kíváncsi voltam erre a könyvre, először a címe vonta fel a figyelmem, kíváncsi voltam mit tartozhat a belseje. De nem csalódtam benne, jó volt, kíváncsian várom a második részét, hogy milyen. :-)

csillagka P>!
Penelope Bloom: His Banana – Bekapnám

Nagyon régen várólistás ez a sorozat (angolul) vártam a magyar megjelenést, mert a humor a leginkább mély nyelvi ügy, és sajnos még sokat kell fejlődnöm, hogy angolul teljesen megértem a rezdüléseket amelyek egy vicces könyvet azzá tesznek ami. Már két hete húztam a családom azzal mit fogok olvasni, párom csak a fejét rázta, a lányom világosan kifejtette, hogy ideje lenne az öregkori elbutulásomat és depressziómat kezeltetni.
Imádtam, és igen imádom a címét ami megbotránkoztatja az embereket.
A könyv pont az hozta amit vártam, könnyed, játékos, nagyon is szexmentes, aranyos olvasmány. Minden túlzás nélküli, egy estés kikapcsoló kaland, amelyből a címén kívül minden túlzottan pikáns részlet hiányzik.
Ülj neki és élvezd a játékot, jól esett jobban mint az antidepresszáns amit a lányom ajánlgatott.

nypiro P>!

– Mondja, ma reggel úgy kéri a kávéját, hogy beleköptek vagy anélkül?
– A séfre bízom.

Kapcsolódó szócikkek: Bruce Chamberson · Natasha Flores
kellyolvas P>!

Három élelmiszerboltba is el kellett mennem, hogy találjak egy banánt, amin nem volt sem zöld rész, sem barna foltok. Szerintem még soha nem láttam Bruce-t olyan komolynak, mint amikor a banán jellemzőit sorolta. Legalább 25 centi hosszú. Kemény. Semmi ütődés. Semmi zöld. Még a kezemet is össze kellett tennem, hogy le tudjam mérni a hosszt, és biztos legyek benne, hogy elég nagy, de nem túl nagy. Inkább olyan volt, mintha azt mondta volna el, hogy hogyan hatástalanítsak egy bombát egy óvoda alagsorában.

Mercigirl>!

– Nem érdekelnek a kifogásai. Az időt le fogjuk vonni a béréből.
Felvontam a szemöldökömet.
– Gyakornok vagyok. Nem kapok fizetést.

Kapcsolódó szócikkek: Bruce Chamberson · Natasha Flores
zuna19 >!

– Van egy napirendem. Igen, szeretem tartani. De képes vagyok alkalmazkodni.
– Egy robot pontosan ezt mondaná.

nypiro P>!

– Igen, én… jól vagyok. Keresztbe fonta a karjait, és jókedvűen csillogó szemmel figyelt.
– Akkor miért festesz úgy, mintha valaki épp beleszart volna a banánpudingodba? És mióta eszel mást tökéletesen sárga banánokon kívül? Az az előbb inkább nézett ki uborkának.
– Mióta megérkezett a gyakornok a pokolból.

Kapcsolódó szócikkek: Bruce Chamberson · Natasha Flores · William Chamberson
Mercigirl>!

– Jó fiú vagyok, ne aggódj! Az anyukád talán nem ért ezzel egyet, de legyen ez a mi kis titkunk.

nypiro P>!

– Ez bámulatos! – hüledezett.
– Nem igazán. Ez genetika – közöltem.
– Ne törődjön vele! – William követte a lányt a hűtőhöz, aki isten tudja mi után kotorászott odabent.
– Ez nála krónikus. Gyerekkorunkban találtak a seggében egy karót, és az orvosok azt mondták, nem tudják kivenni úgy, hogy ne haljon bele. Persze mind nagyon próbálkoztunk, hogy kihúzzuk, de az a makacs jószág egy kicsit sem moccant. Tudja, nagyon merev is. Tényleg tragikus, ha belegondol az ember. Néha ébren fekszem éjjel, és azon gondolkodom, mi volt előbb… A karó vagy a merev segg.

Kapcsolódó szócikkek: Bruce Chamberson · Natasha Flores · William Chamberson
Törpillaa P>!

Ja, nem voltam rá büszke rá, de kicsit maga voltam a két lábon járó katasztrófa. Oké. Nem kicsit. Kész káoszmágnes vagyok.

Kapcsolódó szócikkek: Natasha Flores
Faythe>!

(…) ha eltemeted a dolgokat, amiket védeni akarsz, akkor biztonságban lesznek, de egyben elérhetetlenek is.

Bekapnám sorozat · Összehasonlítás