Csemegék ​könyve 5 csillagozás

Pelle Józsefné: Csemegék könyve Pelle Józsefné: Csemegék könyve Pelle Józsefné: Csemegék könyve Pelle Józsefné: Csemegék könyve

Részlet a könyvből:
"Ha fáradtak, idegesek vagyunk, egy kis rágcsálnivaló megnyugtat: az ünnepi ebédet megkoronázza, a köznapit ünnepivé teszi a „meglepetés” ; a váratlan vendég vagy a meghívott vendégek kínálására is jó, ha kéznél van az előre elkészíthető, sokáig frissen maradó vagy a gyorsan, percek alatt tálalható finomság. És ugyan melyik szülő tudja gyermekétől hosszabb időn keresztül megtagadni a nyalakodást?
A köztudatban a „csemege” édességet jelent, pedig ez tévedés. A hagyományos, és kétségtelenül ízletes sütemények mellett vannak kalóriaszegény, nagyon finom, cukor nélküli vagy alig édes, gyümölcsből vagy gyümölccsel készült és sós csemegék is."

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Nők Magazinja Kiskönyvtára Kossuth

Gál, Budapest, 1994
152 oldal · puhatáblás · ISBN: 9638382007
Aldina / Pán, Budapest, 1990
Kossuth, Budapest, 1988

Baba082>!
Pelle Józsefné: Csemegék könyve

Első szakmám szakács, és állítom, hogy ez a pici könyv az egyik leghasznosabb recept gyűjtemény ha az ember valami kis nasit szeretne összedobni. A leírások rövidek, lényegre törőek, és nem kell világgá menni és hitelt felvenni az alapanyagok összegyűjtésekor.

Georgina77>!
Pelle Józsefné: Csemegék könyve

Mostanában kezdtem feltölteni a házi könyvtáram és nevetve konstatáltam, hogy ez a csemegés kötet kétszer van meg, kétféle kiadásban. :-) Sebaj. :-)

wirwil P>!

Úgy ennék valami finomat, valami „csemegét”…