Utak 3 csillagozás

Naptár 2019
Paulo Coelho: Utak

Ebben a gyönyörűen illusztrált naptárban az évet Paulo Coelho műveiből válogatott idézetek kísérik végig.
Paulo Coelho, akit emberek milliói a szavak alkimistájaként tartanak számon, napjaink egyik legbefolyásosabb szerzője.
Könyvei nemcsak a bestsellerlistákat vezetik, de társadalmi és kulturális párbeszédet is gerjesztenek. A műveiben érintett témák, eszmék és filozófiák sok olvasó vágyát teljesítik be, olyanokét, akik a saját útjukat, és a világ újfajta megértését keresik.
A kötet illusztrátora, Catalina Estrada már gyerekként ráeszmélt szülőhazája, Kolumbia vibráló és buja természetére. Jelenleg Barcelonában él, de nemzetközileg elismert illusztrátorként sem felejtette el gyökereit. Munkáiban, erőteljes színhasználatában ma is jelen van ugyanez a csodával teli rajongás.

Athenaeum, Budapest, 2018

Vaklarma P>!
Paulo Coelho: Utak

Paulo Coelho: Utak Naptár 2019

Tényleg nagyon szép és hangulatos, de fura egy kicsit könyvként értékelni. Ez egy nagyon szépen kivitelezett határidőnapló, Coelho idézetekkel. Amik nagyon hangzatosak, de a regények nélkül nem sokat érnek. Kicsit olyanok, mint egy csomó gomb, amelyek régen csinos ruhákhoz tartoztak. Számomra inkább érzelmi értéke van, mert ez volt az utolsó jó évem, és egyben az utolsó előtti karácsonyi ajándékom az apukámtól. Persze ezt akkor, amikor teleírtam a naptárat semmiségekkel, még nem tudhattam.