Kulturális ​kreatívok 1 csillagozás

Akik képesek megváltoztatni a jövőt
Paul H. Ray – Sherry Ruth Anderson: Kulturális kreatívok

Kik ​fogják megváltoztatni a világot?
Naponta jelennek meg könyvek, amelyek a 2012-re, 2025-re vagy más időpontokra jósolt, feltételezett környezeti-, társadalmi-, pénzügyi- vagy egyéb katasztrófák okait, lehetséges forgatókönyveit elemzik. Sok írás, kiadvány foglalkozik azzal is, hogyan kerülhetnénk el az összeomlást, melyek a lehetséges kivezető utak a válságból. A szociológiai-, közgazdasági-, spirituális megoldási javaslatok mögé vallási- és világi vezetők, tudósok, közéleti személyiségek, szervezetek sorakoznak fel.

De kik azok, akik a változásokat végrehajtják majd? Mitől fog megváltozni a világ? Hol vagyunk mi emberek, akiknek meg kell (kellene) változnunk?
A Kulturális Kreatívok történelmi jelentőségű mű: Paul H. Ray szociológus és Sherry Ruth Anderson pszichológus – több, mint tizenhárom év kutatási eredményeire támaszkodva – elsőként, tudományos megalapozottsággal, ugyanakkor a hétköznapokból merített példákkal és lebilincselő személyes vallomásokkal… (tovább)

Pilis-Print, Budapest, 2009