Zorba, ​a hutt visszavág (Jedi herceg 3.) 19 csillagozás

Paul Davids – Hollace Davids: Zorba, a hutt visszavág

Han Solo a házasság gondolatával foglalkozik. Trioculus megtalálta álmai asszonyát. De felbukkan Jabba, a Hutt apja és úgy tűnik, bosszúja mindkét férfi tervét romba dönti.

King, Budapest, 1994
186 oldal · ISBN: 9638084022 · Fordította: Trethon Judit · Illusztrálta: Drew Struzan, Karl Kesel

Paul Davids – Hollace Davids: Zorba, a hutt visszavág

Kövezzetek meg érte, de ez nekem már majdnem tetszett. Na persze Ken története még mindig rettentően hiányos és amit megtudunk az egy marhaság, de a többivel szerintem nincs gond (mármint túl sok nincs :) ) Az illusztrációk és a borító is szebbek mint az első két részben bár Zorba úgy néz ki mint Snoop Dogg. Szó ami szó még mindig nem jó, de már majdnem elfogadható minőségű iromány.

Moyandra
Paul Davids – Hollace Davids: Zorba, a hutt visszavág

Nem volt olyan rossz, eddig ez a sorozat legjobb része. (Habár Han Égi Házát még mindig nem tudom hova tenni :)) Zorba karaktere kifejezetten jó volt, szegény Trioculust pedig már szinte sajnálom :D

Nightmare I
Paul Davids – Hollace Davids: Zorba, a hutt visszavág

Hát ez rosszabb volt, mint az első kettő együttvéve. Először is, Ken honnan tudja, hogy az új császár nem Palpatine fia? És azt meg honnan tudja a börtönben, hogy hogyan hívják a fejvadászt? Az Elveszett Városban elolvasta a fejvadász névsort? Amúgy még ami rémes volt: Mi az, hogy vannak férfi és nő droidok? Azt ne mondja már valaki, hogy szaporodni is tudnak.

PAVideoStudio
Paul Davids – Hollace Davids: Zorba, a hutt visszavág

(A fél csillag csak azért van, hogy lehúzza, ráadásul mínuszt nem lehet adni, pedig megérdemelné.)
Jól lenyúltak az aljára…
Véleményem és bemutató az alábbi videóban: http://youtu.be/5SM6s_7UFZo

Véleményem további Star Wars könyvekről: http://goo.gl/XBEwd

Hippoforaccus P

– Oda kell mennünk. Mindig ott vannak a JDK-k is.
– Mit jelent az, hogy JDK? (…)
– Java Droid Kereskedők.

Hippoforaccus P

Ken nagyon sok mindent megtanult a Jedi Könyvtárban. Gyakorlati dolgokat, például hogyan kell megjavítani egy droid beszédközpontját, és olyan szokatlan ismeretekre is szert tett, hogy például miért repülnek a mynokok néha fejjel lefelé.

Moyandra

-Kiváló mikroáramkörök – jelentett ki. -Első rangú mozgékonyság és minden szuper minőségű. Ritkán látni egy olyan nőnemű droidot, aki ilyen jó konstrukciójú és..
-Figyelj ide, Thripio – szakította félbe Luke. -Olvastam a gyártási statisztikákat. Egyáltalán semmi különbség sincs a férfi és a női droidok anyagában. Sajnálom, ha ez sérti a büszkeségedet.

Jedi herceg sorozat · Összehasonlítás