A ​titokzatos tisztelő 10 csillagozás

Patricia Wilson: A titokzatos tisztelő

Meredith Troynak sürgősen pénzre van szüksége ahhoz, hogy elhunyt édesapja adósságait kifizesse. Ezért kezdetben nem is kutatja, hogy ki lehet az a férfi, egy bizonyos Julian Forrest nevű építész, akit ő egyáltalán nem ismer, de aki folyamatosan kitűnő feladatokat közvetít neki. Amikor aztán rádöbben, hogy mit is akar voltaképpen, meglehetősen elképed. Pedig egész kellemes játék kerekedhet abból, hogy a jóképű Julian jegyesének szerepét alakítsa…

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Júlia

Axel Springer Magyarország, Budapest, 1990
96 oldal · puhatáblás · Fordította: Nemeskürty Harriet

Zsuzsanna_Makai>!
Patricia Wilson: A titokzatos tisztelő

Egymás után a harmadik „Romana”, ami ugyanarról szól. Jóó, hát ez most ekkicsit kevés volt.

eeszter>!
Patricia Wilson: A titokzatos tisztelő

11 éves korom óta kis füzetbe vezetem az olvasmányaimat (azért tudom ilyen pontosan itt a molyon megadni, hogy mit hányban olvastam…), és 1992 közepén csináltam egy összesítést, hogy az addig elolvasott Júlia romantikus füzetek közül melyik tetszett a legjobban (összesen négy közül :D), és ez a sztori került ki győztesen. Tehát írásos bizonyítékom van róla, hogy tetszett és kiemelkedett a többi közül.

pasztornenagyeva >!
Patricia Wilson: A titokzatos tisztelő

Szegény Meredith-nek sokat kell dolgoznia, hogy az apja után fennmaradt adósságokat törleszteni tudja. Ezért kellet eladniuk a megszokott lakásukat és egy rossz környezetbe költözni. Nem elég, hogy az apja meghalt, de az anyja asztmás betegsége is hatással van rá. Bűntudatot érez, hogy nem tud jobb lehetőséget biztosítani számára. Julian Forrest munkaajánlata kedvező lehetőséget biztosít az anyagi fellendülésre. Titok hátán titok, ami körülveszi Juliant. Igaz a mondás, minden jó, ha a vége jó.