Jóéjtpuszi ​mindenkinek! 4 csillagozás

Patrícia Geis: Jóéjtpuszi mindenkinek!

Este van. Szép napunk volt! De most már Cirmos, Tapsi, Röfi és Maci is aludni készül.
Takard be őket, adj nekik jóéjtpuszit, és teljesítsd a kívánságukat! Békés, nyugodt álmokat mindenkinek!
Amíg a mesét hallgatja, a kisgyerek a szereplők kartonfiguráit és a kipattintható kellékeket becsúsztathatja a neki tetsző helyre. Esti mese és játék, amit minden lefekvéskor elővehetünk.

Babilon, Budapest, 2018

H_Andi>!
Patrícia Geis: Jóéjtpuszi mindenkinek!

Nagyon cuki, egyszerű, „kreatív” kis könyvecske. Amikor előszőr nyitottam ki a könyvet kissé meglepődtem, hogy mik ezek az üres oldalak, de a végén lévő fülecskében megtaláltam a „kiegeszítőket”, a 4 állatot, illetve, a lefekvéshez kapcsolódó kis tárgyakat. A kislányomnak nagyon tetszik, hogy ő fekteti le a a nyuszit, a macit, a cicát és a malacot, még puszit is ad nekik lefekvés előtt.
Szóval nekünk bejött a maga kis egyszerűségében.

walkingRead>!
Patrícia Geis: Jóéjtpuszi mindenkinek!

Akármilyen rövid és egyszerű, a figurák és a pici használati tárgyak miatt nagyon aranyos kis esti levezető játék. A hozzá írt kis mese (felhasználási útmutató) teljesen felesleges, úgyis a kicsi fogja lefektetni a kisállatokat, a szülők meg csak segítenek, ha nem sikerül Macit becsúsztatni a két papírlap közé. Plusz poén, hogy van egy üres ágyikó, szóval düböröghet a photoshop.