A ​kulcs 0 csillagozás

Pati-Nagy Adrienn: A kulcs

Megszülettem.
Éltem.
A testem meghal egy napon.
A lelkem tovább utazik. Felszálltam a vonatra, ami elvisz a még ismeretlen helyekre. Egy sóhajtás, s a vonat zakatolva elindul. Örömmel köszöntök minden állomást ezen a végtelen utazáson.
Légy részese annak, aminek részese lehetek!

Adri egyszer azt mondta nekem: “Attól félek, hogy a körülöttem lévőket jobban megviseli ez az egész, mint engem.” Könnyeimet nyelve hallgattam, mert nem tudtam elképzelni, hogy ez bárkinek rosszabb lehet, mint neki. Ez a könyv valóban egy kulcs. Egy sokkolóan szívbemarkoló Sors története. Nem tudtam száraz szemmel olvasni egyetlen sorát sem. Mély tiszteletet érzek Adri iránt, a kitartása és a hite megingathatatlan. Nála erősebb emberrel még nem találkoztam. Ajánlom a könyvet minden olyan ember figyelmébe, aki kilátástalannak látja az életet. Adri példaértékűen mutatja meg, hogyan kell felállni onnan, ahonnan nem lehet.
Anne L. Green

adry92>!

Egyébként az embernek ezerszínű nevetése van.

5. oldal, Prológus - A lélek hangjai

adry92>!

Esőcseppek koppannak a háztetőkön. Szél süvít végig egy gabonamezőn. Szélharangok csilingelnek. Léptek halk kopogása. Méhek és madarak szárnysuhogása. Millióféle hanglenyomat – egy-egy akkord, melyben megszólal a dallam: az élet szimfóniája.

5. oldal, Prológus - A lélek hangjai