Család ​a dombon 0 csillagozás

Patak Gyöngyvér: Család a dombon

Mi ​történik, ha a város egyik legrégebbi lakótelepén elkeserítő az élet, és "Anya” úgy érzi, nem maradhatnak itt tovább?
A szomszédos falu, ahova kis családjával elmenekülnek, békét és nyugalmat ígér – ám hamar kiderül, hogy ahol férfiak és gyerekek élnek, utóbbiból ráadásul egyre több, ott minden van, csak béke és nyugalom nincs. Zajlik az élet – kihívások, küzdelmek, szerelmek, barátságok, veszekedések és békülések, tervek, álmok, mindennapi taposómalom, különleges kalandok és hétköznapi csodák.

Ebben az általános zűrzavarban kellene az ember lányának végre megtalálni az álmait, vágyait, a boldogságot, önmagát.

“Minden megvan benne, ami egy jó könyvhöz kell. Humor, események sokasága, bonyodalom, öröm, bánat, SZERELEM, romantika, gyönyörű vidék, happy end. Ezt minden nőnek el kell olvasnia!”
K. Viktória, Balatonszabadi

“Letehetetlen, lebilincselő, lélekemelő. Kis-és nagygyerekes anyáknak időnként csontig hatoló… Humoros, szeretnivaló,… (tovább)

PalMiMar, Kaposvár, 2019

Garbai_Ildikó P

Szeretek a zuhany alatt bőgni.Olyan,mintha annyi könnyem folyna ki,ami tetőtől talpig beborít,lemos,és ettől határtalanul meg tudok könnyebbülni.

Garbai_Ildikó P

Annyira röhejes voltam így mezítláb,pizsamában,a pisis cuccot csapkodva a galérián,hogy egész jó kedvem lett.

PatakGyöngyvér

AKKOR BORULT KI A BILI, amikor egy derűs márciusi napon kiléptem harmadik emeleti lakásunk erkélyére, hogy a sarokba tegyem a legfrissebb termést a másik kettő, már megkeményedett pelenka mellé.