Hajóhanem 8 csillagozás

Pásztor Gyula: Hajóhanem

A HAJÓHANEM eredeti stílusa felüdülés mindazoknak, akik kedvelik a nyílt és őszinte, olykor szabadszájú mesélőket, azokat, akik egy társaság középpontjában hosszú órákon át képesek szórakoztatni. Pásztor Gyula éppen ilyen. ELSŐ KÖTETE útikönyv és önéletrajzi írás is egyben. Izgalmas kalandregény azokról az évekről, melyeket jórészt a nyílt vizeken, luxushajókon szolgálva töltött, távol a családjától és barátaitól. AZ ŐRÜLETES HUMORRAL átszőtt naplószerű történet hitelesen mutatja be, milyen buktatókkal kell szembenéznie azoknak a fiataloknak, akik munkát keresve nekiindulnak a nagyvilágnak. A szerző pozitív gondolkodása és fiatalon szerzett élettapasztalata segítségével a legnehezebb időkben is igyekszik úrrá lenni azokon a helyzeteken, amelyek többnyire a hajókon uralkodó hierarchia, a bezártság, illetve a különböző népek és különböző társadalmi rétegek egymástól eltérő mentalitása miatt alakulnak ki.

Unimind Books, Budapest, 2005

Erika_Szirmay >!
Pásztor Gyula: Hajóhanem

Vitathatatlan a jó humor, a szófordulatok és hogy mindez magyar ember tollából van, az külön öröm. Maga a történet egyértelmű, nem fikció, a srácról szól, aki tengerjáró hajókon szolgált pincérként és ő írja le viccesen a kalandjait. Sem több, sem kevesebb. Akkor olvasd ha szórakozni szeretnél.

mataiand>!
Pásztor Gyula: Hajóhanem

Még jó pár éve – talán már 15 is lehet – olvastam ezt a könyvet, de arra emlékszem, hogy sírva nevettem rajta.

pecsiseg>!
Pásztor Gyula: Hajóhanem

Hasonló témájú könyvek: Óceánok szolgája, Hogyan éltem túl a Karib-tengert?

Ferenc_Szutor>!
Pásztor Gyula: Hajóhanem

Egy jó hangulatú érdekes történet valakiről, aki nem mindennapi életet választott, nem mindennapi kalandokat élve át….