Pitypang ​születésnapja (Pitypang és Lili 4.) 13 csillagozás

Pásztohy Panka: Pitypang születésnapja

Lilinek születésnapja van! Már nagyon várta ezt a napot, hiszen ilyenkor átjöhetnek a barátai, ajándékot és tortát is kap. A kislány izgatottsága Pitypangra is átragad, ám neki sem ajándék, sem torta nem jár. Vajon sikerül megvigasztalnia Lilinek a kutyust? Olvassátok el ezt a kedves, empátiára nevelő kis mesét, és megtudjátok!

Pagony, Budapest, 2018
24 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789634103530 · Illusztrálta: Pásztohy Panka

Zsófi_és_Bea P
Pásztohy Panka: Pitypang születésnapja

2-5 év közötti gyerekeknek nyújthat kedves kikapcsolódást ez a kis könyvecske. Ebben a történetben Lilinek születésnapja van és Pitypang éppen olyan nagy lelkesedéssel várja az ajándékokat, a bulit, a tortát, mint Lili.

A kutyás történetek szinte minden gyereknél nyerők. Vagy azért, mert van kutya a családban, és teljesen magukénak tudják érezni a történetet, vagy azért, mert szeretnének kiskutyát, hiszen melyik gyerek ne szeretne egy cuki, simogatni való állatot.

Bővebben: https://konyvutca.blogspot.hu/2018/05/mokuspapa-pitypan…

Pásztohy Panka: Pitypang születésnapja

Pásztohy Panka ezúttal sem okozott csalódást. Amikor megláttam a könyvet, rögtön tudtam, hogy ezt nekem el kell olvasnom.
Imádom az írónő stílusát, imádom Lilit, Pitypangot, imádom a kedves történetet, az illusztrációkat, a végkifejletet.
Ez a könyv nem csupán a gyerekeknek, a felnőtteknek is garantált szórakozást nyújthat. Bájos, imádni való, kedves, tanulságos olvasmány, lehetetlen nem szeretni! Ennek a könyvnek minden kisgyerekes család polcán ott kellene lennie. Szuper! Elejétől a végéig!

k_annamaria P
Pásztohy Panka: Pitypang születésnapja

Nekem tetszik a könyv új mérete:) Belefér a gyerkőc hátizsákjába :)
És nálam ki is merült minden pozitívum. Nem értem a rajongást a könyv körül. Persze szépek a rajzok, kedves cuki történet. Bár nekem Lili túl felnőttes és unalmas a történet, de nem én vagyok a célközönség.

dianna76 P
Pásztohy Panka: Pitypang születésnapja

Nem teljesen érthető számomra, ha ez egy sorozat része, akkor miért ment össze a könyv? Az eddigi darabok nagy méretűek voltak, ez meg amolyan zsebkönyv. Értem és, hogy ez kisebbeknek szól, de akkor is. Ezt leszámítva aranyos a történet, csak kevésbé tartalmas az eddigiekhez képest. És igen, a kis kedvenceinknek is kell legyen születésnapja!

Pagony, Budapest, 2018
24 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789634103530 · Illusztrálta: Pásztohy Panka

Ninácska P

Mikor eljött a nagy nap, Lili reggel arra ébredt, hogy az ágya mellett egy lufi lebeg.

Ninácska P

Ám ekkor anya behozta a szülinapi tortát! Csokitorta volt, fehér cukormázzal és hét darab égő gyertyával a tetején.