Egy ​örökösnő vallomásai 8 csillagozás

Csajos-cserfes kukucs a mísz póz mögé
Paris Hilton: Egy örökösnő vallomásai

„Úgy tűnik, rengeteg ember ért félre engem. Tulajdonképpen szinte minden, amit magamról olvasok, totál nevetséges… Így végül eldöntöttem: Ám, legyen!” Paris Hilton olyan életet él, amilyenről a legtöbb lány csak álmodik. Erről a mesés életről mindennap pletykalapok ezrei számolnak be, de tehet ő erről? Hisz csupán gazdag, előkelő családba született, és húszéves korára ruháival együtt a gátlásaitól is megszabadult.

Athenaeum, Budapest, 2007
192 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789639615632 · Fordította: Steiner Kristóf

Cindy Crawford

mrsp

Paris Hilton: Egy örökösnő vallomásai Csajos-cserfes kukucs a mísz póz mögé

Azt hiszem erről a könyvről az alcíme mindent elárul: „Csajos-cserfes kukucs a mísz póz mögé”. 2007-ben, amikor 11 évesen szabadidőmben a Viva TV-t és az MTV-t néztem, és ott rendszeresen megjelent Paris, vágytam az életére, hogy gondtalan legyek és gazdag és rózsaszín és csivavagazdi. Szegény értelmiségi szüleimet így utólag sajnálom, hogy jobbnál jobb könyvek közül pont ezt a szemetet kellett megvenniük nekem, mert ezt kértem karácsonyra, mert ennél agyrohasztóbb, rózsaszínebb és értelmetlenebb könyv kevés van. Oké, elismerésem a kiadónak, mert nagyon szép kiadvány, tele fényes képekkel és babarózsaszín betűkkel, meg mindennel, amire egy 90-es évekbeli lánynak szüksége volt akkoriban, és tudom, hogy erre volt igény 10 éve, mint most ÉNB Lali és Tibi Atya könyveire, de ez a könyv olyan szinten értelmetlen, hogy sajnálom azokat a fákat, akiket emiatt vágtak ki.

Paris Hilton: Egy örökösnő vallomásai Csajos-cserfes kukucs a mísz póz mögé

Paris Hilton életét mutatja be a könyv.Tetszettek a szép színes képek és a csillogás, a különböző márkás termékek. Megismerhettük a sztár életét, szokásait, családját, környezetét.
Életéből a bulizás, jó mód, szórakozás része lett kiemelve. Így is lehet élni? Túl sokszor emelték ki az örökösnőt a könyvben még ott is ahol nem annyira illett a szöveg környezetbe. Nem ő az örökös csak elődjei alapították a Hilton szálloda láncot és vannak gazdag rokonai, akik által az Ő élete is könnyebb lehet mint egy átlag emberé.
Tetszett, hogy mikor felkérték egy reality showra, akkor farmon kellett dolgoznia kemény munkát amiben annyira nem volt gyakorlott és akkor megtanulta, hogy egy előkelő szállodai ebédért másnak 3-4 napot is kell dolgozni.
Mikuláskor a mikulás piros Mercedesszel jár náluk.

Beriniki

Paris Hilton: Egy örökösnő vallomásai Csajos-cserfes kukucs a mísz póz mögé

Rózsaszín,cuki…olyan mint Paris :) Nagyon tetszenek a képek :)

macskabajsza

2007.
16 évesen szereztem meg, amikor kijött. Érdekelt Paris élete, tetszett az új típusú híresség, celeb karaktere.
25 évesen azért már nem nézek Parisre áhitattal, de régen rajongtam érte. Már csak azért is kellett a könyve, mert Steiner Kristóf fordította, őt a mai napig kedvelem és követem. :)
A képek szépek, tetszik a fényes vastag papír, ezt a könyvet nem is az olvasmányélményért szeretjük. :D

konyvolvaso

A modellkedés egyébként sem olyan jó üzlet, hacsak nem vagy Gisele vagy Cindy Crawford, esetleg Patti Hansen, aki hozzáment egy rocksztárhoz.

Kapcsolódó szócikkek: Cindy Crawford · Patti Hansen
konyvolvaso

Ne dőlj be a pletykáknak, hogy Coca-Cola vagy a gyorskaják tönkre teszik a bőrödet.

Kapcsolódó szócikkek: Coca-Cola
konyvolvaso

Ha van egy Rolls-Royce-uk, arról ábrándoznak, hogy bár lenne kettő. Ha van egy szekrényük tele Channel cuccal, azt kívánják, inkább lenne tele Guccival.

konyvolvaso

És akit még imádok Los Angelesben, az Dave Pinsky a Motorolánál, mert mindig ingyen adja a legmenőbb telcsiket.

konyvolvaso

Mit gondolsz, ki veszi meg azt a rengeteg Louis Vuitton bőröndöt, Hermés kutyakosarat, menő utazóládát, első osztályú jegyet, a G5-okról nem is beszélve?

konyvolvaso

Ha már nagyon eluntam magam, rákattanok a pink mini iPodomra, vagy újra elolvasom a Vogue-t.

100

konyvolvaso

Már csak azért sem mennék el soha dolgozni, mert egy munkahelyen sem tolerálnák az Ugg-csizmát, vagy a tűsarkút, hacsak nem egy malibui Starbucksban vagy a Vogue, a Harper's az InStyle vagy a W magazinnál dolgoznék.