Akik ​gyerekek maradnak 4 csillagozás

Papp-Für János – Mészöly Ágnes: Akik gyerekek maradnak

Patti izgő-mozgó, szeleburdi, (az iskolán kívül) mindenre kíváncsi kislány, míg Domoska megfontolt, jószívű, bátor kisfiú. Talán azért is olyan jó barátok, mert kiegészítik egymást. Velük tartunk kalandjaik során az iskolapadba, az osztálybuliba, a játszótérre, és elkísérjük őket a nyaralásra is. Papp-Für János és csapata egy olyan összművészeti alkotást hozott létre, amely a komolyabb tanulási nehézségekkel küzdő, illetve értelmileg akadályozott gyerekeket szórakoztatja, segíti, valamint részesíti őket irodalmi élményben. Az Akik gyerekek maradnak az interaktív szemlélet jegyében fogant: az olvasás, a képek nézegetése, a zenehallgatás, a játékos feladatokban történő részvétel komplex élményt tesz lehetővé. Az oktatási segédanyaggá váló kötet a szerző gyakorlati tapasztalatain alapul, hiszen Papp-Für János évek óta tart sikeres rendhagyó irodalomórákat sajátos nevelési igényű gyermekcsoportok számára.

Eredeti megjelenés éve: 2016

Magyar Napló, Budapest, 2016
puhatáblás · ISBN: 9786155465673 · Illusztrálta: Bódi Kati

Snora>!
Papp-Für János – Mészöly Ágnes: Akik gyerekek maradnak

Papp-Für János – Mészöly Ágnes: Akik gyerekek maradnak Gyerekkönyv diszlexiásoknak tervezett betűtípussal és fejlesztő játékokkal, dalokkal

En felolvastam a gyerekeimnek, imadjak Pattit es Domoskat, a verseket. Az ovis kisfiam Domoskat, az iskolas lanyom Pattit. Elbeszelgettunk a massagrol, folyamatosan kerdeznek azota rola. Konyvtari kolcsonzes volt, de beszerzem magunknak.

DJutti>!
Papp-Für János – Mészöly Ágnes: Akik gyerekek maradnak

Egy közönségtalálkozó alkalmával ismertem meg mind a költőt, mind a könyvet.
Pedagógusként nagyszerűnek találom, hogy a fogyatékkal élő gyermekek számára lehetővé teszik a verselést, zenélést, egy interaktív óra megélését.:)
Én ajánlom a könyvet, (sajnos) egyedülálló a könyvpiacon.

Gyula_Vanyai>!
Papp-Für János – Mészöly Ágnes: Akik gyerekek maradnak

Le a kalappal a szerző(k) előtt!