A ​Nők Lapja Konyha 100 legjobb süteménye 7 csillagozás

Papp Emese: A Nők Lapja Konyha 100 legjobb süteménye

Szeretné elkápráztatni családját saját kezűleg sütött, mennyei süteményekkel? 30 percen belül össze akar dobni egy finom édességet, vagy éppen meg akarja tudni, miként lehet otthon elkészíteni a cukrászdai desszerteket? Mindebben segít a Nők Lapja Konyha cukrászának könyve, amiben Papp Emese összegyűjtötte 100 kedvenc süteményét. A navigálást fejezetek segítik, amelyeket fellapozva azonnal ötleteket kap arra, mit süssön, ha csak egy tepsi áll rendelkezésére, vagy éppen gyerekzsúrt tervez. A többszörösen lepróbált recepteket a leírások alapján kezdők is el tudják készíteni, de a haladók is találnak benne számukra izgalmas kihívásokat. Ajánljuk mindenkinek, amatőr érdeklődőktől kezdve a profi nagymamákig.

Sanoma, Budapest, 2010

Judy22>!
Papp Emese: A Nők Lapja Konyha 100 legjobb süteménye

Nagyon szépen illusztrált könyv.
Viszont nagyon nem alap receptek vannak benne. Így kezdőknek nem tudom ajánlhatom-e.
A receptek szépen lépésekre le vannak bontva, néhol gyakorlati tanácsokat is kapunk.
Sok újdonságot is találtam, amit még nem sütöttem. Így a hétvégi tortát is innen fogom sütni.