Szerencsedió 12 csillagozás

Papp Diána: Szerencsedió

Márti, bár ki sem lát bátyja téli esküvőjének a szervezéséből, amikor megtudja, hogy kamaszkori szerelme is hazautazik az eseményre Amerikából, otthagy csapot-papot, mert úgy érzi, nemcsak a testvére, hanem az ő nagy napja is most jön el.

Alig pár hét áll rendelkezésére, hogy ő legyen a világ második legszebb menyasszonya, de nem szalaszthatja el az esélyt, hiszen már harmincöt éves, és még a szüleivel él.

Vajon sikerül-e megszerveznie a lagzit, és esetleg a saját életét is egyenesbe hozni, miközben a karácsony is közeleg? Jól körülnéz-e, jól választ-e, amikor vőlegényt keres? Kiderül Papp Diána gesztenye- és sültalma-illatú történetéből.

Erawan, Budapest, 2015

Szédültnapraforgó P>!
Papp Diána: Szerencsedió

Első olvasásom az írónőtől. Könnyed, romantikus történet. Olyan igazi strandos olvasmány. Én szimpatizáltam mind Mártival, mind Tibivel. Marci nekem arcoskodónak tűnt.

Oláh_Zita P>!
Papp Diána: Szerencsedió

Kedves kis történet,de túlzottan szürreális, és nem jó értelemben.

Pandalány P>!
Papp Diána: Szerencsedió

Aranyos,kedves kis történet,bár kissé túl szirupos volt nekem.Túl egyszerű,túl rövid :P Mindenesetre kedves és odavagyok a borítóért! =)

Kósáné_Bajnoczi_Beáta>!
Papp Diána: Szerencsedió

40 oldal, de képtelen vagyok végigolvasni, még a feléig se bírtam eljutni :( Hová süllyedt az írónő??? Ez egy borzalom! Márti egy agyrém, az ilyeneket tudnám péklapáttal ütlegelni!

monalisa>!
Papp Diána: Szerencsedió

Kicsit olyan Bridget Jones-os sztori, aranyos volt, bár olvasgattam volna tovább is. :)

Yeliz>!
Papp Diána: Szerencsedió

Aranyos történetnek indul, szép a borítója, de Dia többi könyvéhez képest itt az összes szereplő nagyon idegesített. Márti szánalmas és idegesítő, (de az a fajta, amikor már te érzed kellemetlenül magad tőle, hogy miket csinál) Tibi egy papucs, Marci nagyképű, Lizára már szavakat se találok és itt végére is értünk a szereplőknek. Még jó, hogy ilyen rövid volt, nem bírtam volna továbbolvasni.