Paolo Mancini (szerk.) · Luca de Leone (szerk.)

Műanyag 9 csillagozás

Paolo Mancini – Luca de Leone (szerk.): Műanyag

Segítenünk kell a természetnek, és mi azt is tudjuk, hogyan! Ebben a könyvben kiderül, miként küszöbölhetjük ki életünkből a műanyagok használatát. Hogy mit kell tennünk? Csak ragadd meg a lehetőséget, és megkapod a választ! Csatlakozz a környezetvédők csapatához!

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Óvd a bolygót!

Geopen, Budapest, 2020
48 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789635160402 · Fordította: Sziklai István

Kicsibogár>!
Paolo Mancini – Luca de Leone (szerk.): Műanyag

Jó kis környezetvédő könyv óvódásoknak és kisiskolásoknak. No persze jó pár felnőtt is tanulhatna belőle bőven… A könyv a műanyag felhasználást mutatja be informatívan, kis forgatható részekkel, amiknél lehetőség van dönteni, majd a következő oldalon megnézni tettünk következményeit. És a könyvben benne van, hogy mindig van lehetőség másként dönteni, mert mindenki hibázhat. Külön tetszett a műanyag palackok újrahasznosítása tolltartóként, játékként, tekebábuként… ennek csak a képzeletünk szabhat határt.

lenne P>!
Paolo Mancini – Luca de Leone (szerk.): Műanyag

Ebben a sorozatban, ha nem is mindig, de sokszor felcserélik a szereplőket. Miki van a képen, Alíz a szövegben. És fordítva. Ez nagyon gáz!

repe993 P>!
Paolo Mancini – Luca de Leone (szerk.): Műanyag

Könyvtári ajánlóban akadtunk rá Kiskrampóval (5), a történet/tanulság annyira nem csapódott le nála, habár már magától is van annyi esze, hogy nem szórjuk el a szemetet, hanem a forgatható kerekek…. Na, azokért odavolt teljesen! Úgy tekerte, mintha szélforgó lenne!