Csókjaidtól ​elbűvölve 20 csillagozás

Pamela Britton: Csókjaidtól elbűvölve

A gyönyörű és büszke Lady Ariel DArcher bátran viseli a társadalom kegyetlen megvetését mindvégig azt latolgatva, hogy beszennyezett hírneve miatt vajon örökre elkerüli-e a szerelem megtört szívét. De ekkor találkozik Nathan Trevainnel, akinek lélegzetelállító pillantása megtestesíti vágyait, és gyengéd érintése felkorbácsolja vérét. Ő az a férfi, aki nem tűr visszautasítást, és Ariel nem biztos benne, hogy meg tudna tagadni tőle bármit is. De ugyanez a férfi egy szörnyű titkot rejteget, olyat, ami Arielt is veszélybe sodorja, amikor megpróbálja leleplezni azt.

Alexandra, Pécs, 2002
384 oldal · puhatáblás · ISBN: 9633682967 · Fordította: Baumann Zoltán

Odilia P
Pamela Britton: Csókjaidtól elbűvölve

Nem tetszett, de legalább nem volt szokványos történet.

Kriana
Pamela Britton: Csókjaidtól elbűvölve

Nem volt rossz, de nem is volt olyan eget rengető. Pedig nagyon jól indult.
Az eleje nagyon tetszett, mert izgalmas volt, és lendületes, az alapötlet pedig nagyon egyedi volt. De aztán ahogy fogytak az oldalak, és Ariel hozzáállása megváltozott az elrablója iránt, úgy kezdett ellaposodni az egész. És a végén már csak azt vártam, hogy legyen már vége.

A szereplőkkel is elég vegyes érzéseim vannak.
Nathan nagyon egyedi szereplő volt, nem az a tizenkettő egy tucat hősszerelmes, amit az ilyen jellegű irományokban megszokott az ember lánya.
De egymaga sajnos kevés volt, mert sajnos rajta kívül minden más karaktert utáltam. Arielt azért mert roppant ostoba és hisztis volt, az apját azért mert szimplán egy s***fej volt, és Reggie-t pedig azért mert egy kétszínű szemét volt.

Szóval, nem volt rossz, egynek elment, de sokkal többet is ki lehetett volna hozni ebből az egészből.

K_Heni
Pamela Britton: Csókjaidtól elbűvölve

Semmi újszerű, meglepő nincs benne. Egy férfi, egy nő, egy kis kaland. Miként alakul a két főszereplő kezdeti ellenszenve szerelemmé. Nagyon kiszámítható volt a történet.
Tetszett viszont Nathan karaktere, ahogy testvérét igyekszik megtalálni. S Ariel és Nat közti „csatározások” is néhol mulattattak.