Az ​esküvő 15 csillagozás

Menyasszonyok és vőlegények kézikönyve
Palásti Andrea: Az esküvő

Hogyan ​fogjunk hozzá esküvőnk szervezéséhez? Mennyibe kerül manapság egy lakodalom? Ki mit vegyen fel? Mire ügyeljünk a helyszín kiválasztásánál, a dekoráció és a többi szolgáltatás megrendelésénél? Mit írjunk a meghívóba? Érdemes-e megbíznunk egy rendezvényszervező céget? Hogyan tegyük különlegesség, igazán egyedivé és emlékezetessé esküvőnket? Minderre és sok más kérdésre is választ kapunk e könyvből.
Palásti Andrea 1992 óta a Magyar ESKÜVŐ magazin szerkesztője. Hét év tapasztalatával a háta mögött ragadott tollat, hogy megírja ezt a Magyarországon egyedülálló könyvet. Valóban egyedi és első e témában, hiszen a Kiadó tudomása szerint magyar nyelven eddig még egyetlen könyvet sem adtak ki, amely kizárólag az esküvővel, illetve e nagy nap szervezésével foglalkozna, a kultúrtörténeti és gyakorlati szempontból egyaránt. Ráadásul megvalósítható ötletekkel, kedves történetekkel és saját élményekkel fűszerezve. Hasznos és szórakoztató olvasmány az esküvőre készülők és az… (tovább)

Á & F, 1999
288 oldal · ISBN: 9630389908 · Illusztrálta: Takács Ildikó, Bakáts Tamara

Anett_>!

Palásti Andrea: Az esküvő Menyasszonyok és vőlegények kézikönyve

Egy barátnőmtől kaptam először kölcsön, aztán úgy gondoltam, hogy nekünk is jól jönne egy példány, így happoltam egyet. :) Nagyon szerettem olvasni! Sok ötletet adott, átfogóbb képet kaptam általa. :)

tothalexandra>!

Palásti Andrea: Az esküvő Menyasszonyok és vőlegények kézikönyve

Háát nem igazán tudtam meg belőle semmi különöset, de egy ötletet innen is hasznosítunk majd, de az volt az érzésem végig, hogy ez a könyv annak idején a felső tízezer számára íródott puccos könyv.

icu79 P>!

Palásti Andrea: Az esküvő Menyasszonyok és vőlegények kézikönyve

Találtam benne több hasznos tanácsot az esküvő szervezésével, lebonyolításával kapcsolatban, hogy ezek mennyire voltak gyakorlati szempontból hasznosíthatóak, arról 2 hét múlva már többet fogok tudni mondani… :)
Az viszont tény, hogy többnyire nagyon puccos, nagyon drága lagzikhoz lett a könyv kalibrálva.

Dorothy_Gray P>!

Palásti Andrea: Az esküvő Menyasszonyok és vőlegények kézikönyve

Sok hasznos tanácsot, tippet kaptam a szerzőtől az esküvőhöz, köszönet érte :)

BakosJuci>!

Palásti Andrea: Az esküvő Menyasszonyok és vőlegények kézikönyve

Gyakorlatilag semmire nem volt jó, a két csillagot csak azzal érte el, hogy igényesen volt megszerkesztve, szép képekkel, meg minden. De használni semmit sem lehet belőle… hacsak nem a 2000-es évek puccos esküvőjét szeretnéd megtartani.