Füstkorona (Árnyékvirág 2.) 13 csillagozás

P. M. Freestone: Füstkorona

Az Aramtesh Birodalomban az illatoknak erejük van. Az első kötetben a koronaherceget
megmérgezték egy templomban, és ezért kezdetét vette az ellenméreg keresése tűzönvízen át. Az események során Rakel és Ash elszakadnak egymástól, és mindenki azt hiszi, hogy Ash meghalt. Rakel igyekszik felülkerekedni a fájdalmán, ezért a herceggel együtt a birodalom határain túlra utazik, hogy végre találkozzon az anyjával és Asmudtag rendjének többi tagjával. Ash azonban életben van, de fogságba került, és egyedül ő tudja, ki a herceg igazi ellensége. Ki kell szabadulnia hát, hogy figyelmeztesse a szeretteit a veszélyre. A Birodalom eközben rohamléptekkel halad a polgárháború felé, amely azóta érik, hogy az istenek utoljára a földön jártak. Ilyen zűrzavar közepette Ash hogy juthat el Rakelhez?

Eredeti megjelenés éve: 2020

Maxim, Szeged, 2023
368 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789634995968 · Fordította: Tomori Gábor
Maxim, Szeged, 2023
368 oldal · ISBN: 9789634997436 · Fordította: Tomori Gábor

Caedere >!
P. M. Freestone: Füstkorona

Alig van valamire magyarázat adva a fantázia elemekből, ami rengeteget kivesz az élményből. Arról nem beszélve, hogy nagyon sokminden illogikátlan.

Erőteljesen 'meh' kategóriás sztori.

Maxim_Kiadó KU>!

Az emlékek pengék, és a veszteség élezi őket…

Maxim_Kiadó KU>!

Teszem egyik lábamat a másik elé. Megyek tovább. De ez nem jelenti azt, hogy jól vagyok.

Maxim_Kiadó KU>!

Elveszíteni valakit, akit szeret az ember, elég kemény dolog; kétszer elveszíteni különösen gyötrelmes.

Maxim_Kiadó KU>!

Szeretnék kikiáltani neki, köszönetet mondani, szeretném azt mondani, hogy találunk majd más módot erre. De nem szólok egy szót sem. Mert minden lépés, amivel távolodik tőlem, egy lépéssel közelebb viszi megint a fényhez.
Nekem pedig a sötétségben a helyem.