Egy ​hercegnő útja 2 csillagozás

Diana, walesi hercegnő 1987–1996 – A magántitkár bizalmas beszámolója
P. D. Jephson: Egy hercegnő útja

A könyv szerzője Diana legközelebbi segítője és tanácsadója volt a nagyság és a hírnév éveiben, majd a legmélyebb leleki válság idején is. Az egyedülálló, közvetlen tapasztalatokon alapuló beszámoló a leghitelesebb, legkiegyensúlyozottabb leírás arról az asszonyról, akit milliók bálványoztak, és aki mégis megmaradt ellentmondásokkal teli rejtélynek. Nyolc, színfalak mögött töltött év eredményeképp íme a hercegnő, ahogyan még sohasem láttuk.

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Világsiker

JLX, Budapest, 2001
430 oldal · keménytáblás · ISBN: 9633051487 · Fordította: Alföldi Zsófia

V_Timi>!
P. D. Jephson: Egy hercegnő útja

P. D. Jephson: Egy hercegnő útja Diana, walesi hercegnő 1987–1996 – A magántitkár bizalmas beszámolója

Érdekes volt a „szívek királynőjét” főnökként megismerni. Diana csodálói közé tartozom, mindig is lenyűgözött a divatikon, aki emberek millióit vette le a lábukról. Pont ezért volt izgalmas bepillantani a kulisszák mögé, megismerni Diana gyarlóan emberibb, tökéletlenebb oldalát. Tetszett, hogy a szerző igyekezett elfogulatlanul, tárgyilagosan bemutatni „a főnököt”. Sok életrajzot olvastam már Dianáról, de nekem ez tűnt a legőszintébbnek. A választékos, ám humorban sem szűkölködő stílus pedig kifejezetten üdítően hatott. Nagy kedvencem ez is.