Újrajátszás 31 csillagozás

P. C. Harris: Újrajátszás

A feltörekvő jégkorongos, Zack és a visszahúzódó Melanie, tökéletes álompárnak tűnnek. Ám a lány élete egy nap fenekestül felfordul, amikor hirtelen elveszít maga körül mindenkit, aki fontos volt számára. Beleértve Zacket is. A fiú egy profi szerződéssel a zsebében elutazik és ezzel darabokra töri a lány lelkét. Ekkor Melanie úgy dönt, hogy ő is maga mögött hagyja Kanadát, és egészen New Yorkig menekül.
A sors azonban úgy hozza, hogy évekkel később újra találkoznak, de az egymásra találás nem úgy sikerül, ahogy azt a lány megálmodta. Ehelyett egy titkokkal teli viszonyba bonyolódnak.
Vajon elég erős a kapcsolatuk, hogy túlélje a titkokat? Összeférhet a profi hokisok élete a szerelemmel? Te mire lennél képes, hogy megtartsd a szerelmedet?

P. C. Harris az Árnyoldal című sikerkönyv szerzőjének legújabb izgalmakban bővelkedő erotikus-romantikus kalandregénye garantált szórakozást nyújt a fordulatos történetek kedvelőinek.

Álomgyár, Budapest, 2017
Álomgyár, 2017

Bitten
P. C. Harris: Újrajátszás

Nincs karácsony könyvek nélkül!
Boldoggá tett, hogy ő került kezembe. Nem csak a havas háttér miatt ;-)

Igen, igen, igen és igen! Megcsinálta!
Büszke vagyok * csillagszóró gyújtás*

Csillagos ötös! Hogy miért írom ezt? – Egyszerű.

Romantikával megmelengetett, drámával felrázott, erotikával kielégített = Kerek egész! Ehhez adódik gratis-ként a hoki! Olyan ez, mint a csoki – vésztartalék. Akkor jön, mikor a legnagyobb szükséged van rá.

Kérnék valamit! Ne engedje, hogy szavaim fejébe szálljanak. Tartsa meg egyszerűségét és érintetlenségét. Azt adja, mely onnan bentről jön. Mert az Újrajátszás bizony onnan származik!

Igazi karácsonyi ajándék ;-)

Kellemes Ünnepeket Kívánok Mindenkinek! :)

Niitaa P
P. C. Harris: Újrajátszás

A teljes értékelés elérhető a blogomon:

„Az Újrajátszás egy sportos-erotikus-romantikus regény, mely eleget tesz az összes címkéjének. Az elején csak úgy faltam a sorokat, teljesen magával ragadott, s az azt követő mélyponton túllendülve is kellemes élménnyel zártam le az olvasási folyamatot. A részletes hibajelentés ellenére tényleg élvezettel követtem a szereplőink sorsát, s noha, néha megcsapkodtam volna őket, egységében nézve nem volt semmi megbocsáthatatlan a tetteikben. Ízig-vérig fiatalok, akik mindig a fejük után mennek anélkül, hogy megvizsgálnák az összes lehetséges szituációt. Hirtelen ítélkezésük hatására rossz döntéseket hoznak, amik miatt bizony viselniük kell a következményeket. Örülök, hogy megismerhettem Zack és Mel történetét, hiszen tanulhatunk az ő hibáikból: türelemre és megértésre nevelnek minket. ”

P. C. Harris: Újrajátszás

Már régebb óta szemeztem P. C. Harris munkásságával, többször szembe is jött velem az Árnyoldal, de valahogy még idáig nem kerítettem sort a regényre, pedig a fülszöveg alapján jónak és érdekesnek tűnik. Amikor viszont megláttam az Újrajátszás borítóját és elolvastam a fülszövegét rögtön eldöntöttem, hogy ezt biztosan be fogom szerezni. Nagy hoki rajongó vagyok, úgyhogy ez csak még egy plusz pont volt, hogy ez a sport is szerepet kap benne. Így, amikor még csak ennyit tudtam róla ezt gondoltam: Romantika, jégkorong, egy igen jónak ígérkező történet és egy szép borító. Kell ennél több?
Romantikus, sportos-romantikus regények kedvelőinek kötelező darab, a többiek pedig adjanak neki egy esélyt. Higgyétek el, megéri.
Bővebben: http://konyvimadatfelsofokon.blogspot.hu/2017/11/sporto…

Ella_Steel I
P. C. Harris: Újrajátszás

A borító egyszerűen tökéletes. Gyönyörű! Imádom!
Zacky fiú teljesen elrabolta a szívemet, még akkor is, ha voltak részek, ahol lehetett volna határozottabb.
Hiába az eltelt idő még mindig itt csúszkál a fejemben, szexi vigyort villantva rám.
Már nagyon kíváncsian vártam ezt a történetet és meg kell mondjam, nem csalódtam. Egy igazán jól sikerült történetet kaptunk.
A sport iránti szenvedély és személyes kapcsolat egyértelműen érződik a leírásokban.
Nagyon jól visszaadják az érzést, mintha csak én is ott lettem volna a lelátón.

BarbyMalik0112
P. C. Harris: Újrajátszás

Bővebb értékelés a blogomon: https://barbyesakonyvek.blogspot.hu/2017/12/p-c-harris-…

"Nagyon szeretem az írónő alkotásait, ez most már biztos. Az egyik kedvenc műfajomba kalauzolt el az Újrajátszással, ami a sport és a romantika keveréke. Csodálatos volt. Alig bírtam letenni, ami leginkább a stílusnak köszönhető. P. C. Harris mindig tudja, hogyan csaljon mosolyt az olvasója arcára.
Köszönöm az élményt!
A hozzám hasonlóan sport-romantika kombó szerelmeseinek tudom ajánlani, aki szereti a humoros alkotásokat, néhol komolyabb témákkal."

K_A_Hikari P
P. C. Harris: Újrajátszás

„Nem tudtam, hogy egy szakadék szélén állunk, ahonnan már csak egy út van: mégpedig lefelé. Azt, hogy sikerül-e túlélnünk a zuhanást, csak később derül ki.”

Ízig-vérig lightos romantikus, némi erotikával, lelkiismeret-furdalással, és önsajnálattal megspékelve.
Azt hiszem ezután a mondatom után, bocsánatot kérek, így írásban az írónőtől. Szóval bocsánat. De így éreztem.
(…)
Mindent összevetve sajnos a csalódás savanyú érzésével tettem le a könyvet. Nem volt rossz, csak nekem egyszerűen kevés.
Többet vártam, ha már ennyien szeretik, de sajnos valamit hiányoltam, bár még én se tudom megmondani, hogy konkrétan micsodát.
Romantikus molyoknak, akiket nem zavar a fel-felbukkanó erotika, és elég türelmük van végigasszisztálni egy jóó hosszú se-veled-se-nélküled kapcsolatot, merem ajánlani. Nekem nem lett kedvenc, de nem vagyunk egyformák, lehet, hogy mást teljesen le fog venni a lábáról.
Egy próbát mindenképp érdemes tenni vele.

hétvégén blogos vélemény is lesz

Georgina_Sipos P
P. C. Harris: Újrajátszás

Nem tudom, mikor olvastam ilyen késő estig, de egyszerűen ez a könyv letehetetlen. Gratulálok @P_C_Harris, a történeteid függője lettem!
Imádtam a könyv minden betűjét.
Annyira jól megformáltad a karaktereket, hogy olvasás közben peregtek a képek a szemem előtt, mintha csak egy filmet néznék.
Nagyon tetszett a történet, a szereplők, a megfogalmazás, egyszóval minden.
Zack és Mel kedvenc álompárrá léptek elő.
Épp megfelelő mennyiségű bonyodalom, szerelem, erotika, humor fűszerezte a történetet.
Szerelmes lettem a jégkorongba, és persze nálam Zacket Sidney Crosby testesítette meg <3
Mégegyszer Gratulálok a könyvhöz Kedves Írónő. Alig várom a kövi történetedet.

dsmiley P
P. C. Harris: Újrajátszás

A fülszöveg alapján nem erre számítottam..

értékelés TBA

lizzyke21
P. C. Harris: Újrajátszás

„A romantika és vágy mellett azonban továbbra is ott lebegett a múlt a fejük felett ami bármikor rájuk szakadhatott. Ezzel pedig nem kevés problémájuk is akadt de ezek tették még izgalmasabbá a történetet. Minden pillanatát élveztem és imádtam. Nem véletlenül olvastam szinte semmi perc alatt ki.”
Bővebben:

Gabcsi77
P. C. Harris: Újrajátszás

A baj,hogy nem letehető…;-) Smároljunk…kb húsz éve nem láttam leírva ezt a szót:-) Mel nekem ugyanaz a tini maradt végig,mint ahogy az elején megismertük… Ha továbbra is maradna a hokis vonal annak csak örülnék, R.G. már rongyosra olvastam:-D

fruzsi829

– Nem adod fel, igaz? – sóhajtok.
– Bizony nem, picinyem. Amit akarok, azt meg is kapom. A hokisok a legkitartóbbak, nem tudtad?
Nagyot sóhajtok.
– És valószínű, hogy a legönteltebbek, a legbunkóbbak, a legarrogánsabbak, a leg…
– Leghelyesebbek? Legszexisebbek?
Na jó, ezzel nem tudok vitába szállni.
– Szóval most, hogy megbeszéltük, mennyire jóképű vagyok, kérdeznék még valamit – mondja.
– A válaszom bizonyára nem lesz. De ha gondolod, tedd fel nyugodtan a kérdésed, hátha addigra meggondolom magam.

fruzsi829

– Mi a baj? – hallom Tim hangját mögöttem, ahogy a mosogató fölé hajolok.
– Semmi.
(…)
– Ez a nők tipikus válasza, ami szabad fordításban azt jelenti: kapd be!

fruzsi829

– (…) Viszont, ha máskor is szükséged van egy izmos mellkasra, amin kisírhatod magad, csak szólj.
– Te soha nem javulsz meg – bokszolok bele a vállába.
– Hiszen te mondtad nem is olyan rég, hogy kedvelsz.
– Biztosan tévedtem, vagy nyelvbotlás volt.

fruzsi829

– (…) Hé, mit szólnál egy normális randihoz az öngyilkosok sziklájánál? Tudod, a régi szép emlékek… – kérdem kissé gúnyos mosollyal.
– Zack, te akkora…
– Szép vagy, amikor puffogsz, akár egy vipera – nevetek fel.

fruzsi829

– (…) Tetszik, mikor ilyen villámokat szór a kis huncut szemed. És azt tudtad, hogy mozog az orrcimpád, amikor mérges vagy? Na jó, ez nem szexi, de aranyos.
– Ah! Fejezd már be, vagy hozzád vágom a cipőmet!
– Az agresszív oldalad is tetszik.

fruzsi829

– (…) A szalonban nagy volt a hajtás, mindenki most akar új frizurát karácsonyra,hogy másnap megint ugyanolyan csúnyák legyenek, mint előtte.
– Hogy mondhatsz ilyet? – rázom meg a fejem. – Hiszen ők a vendégeid, tőlük kapod a fizetésed.
– A fizetés is csúnya.

fruzsi829

„ Születésünktől fogva azon munkálkodunk, hogy megtudjuk, kik vagyunk. Ám ha trauma ér minket, csakis a túlélésre koncentrálunk. Gyakran darabokra hullunk és elrejtjük személyiségünk védtelen darabkáit, összeszedjük őket és gondosan elcsomagoljuk. Későbbi életünk során ezeket a darabokat keressük, és azt a személyt, aki segíthet megtalálni személyiségünk elveszett darabkáit. ”
Vajon nekem ki segít majd megtalálni az én elveszett darabkáimat és kirakni a puzzle-t?

fruzsi829

– Mi ez a ricsaj? – hajolok közelebb Paulához a konyhába érve.
– Nail gyakorol – húzza el a száját.
– Gyakorol? De mit? Hogyan keltsen sátáni zajokat minél hangosabban?
Pillanatok múlva egy-két ütemet felismerek a hangzavarból. Azt mondják, hogy a művészet a lelkünkből kiadott érzelmen alapszik. Ha ez igaz, akkor az unokaöcsémbe Marilyn Manson lelke költözött.

184.-185. oldal

fruzsi829

– (…) Kinyitnám az ajtót, hogy kiszellőzzön ez a bűzbarlang – tesz legyező mozdulatokat Paula.
– Ez férfiszag, anyukám! A nők bolondulnak ezért! – lelkendezik miniatűr szívtipró rokonom.
– Ezért maximum a legyek bolondulnak – vág vissza az anyja.

fruzsi829

– Képzeljük azt, hogy te vagy a nagy és félelmetes viking, aki hajó helyett most Range Roverrel közlekedik, és azzal csábít el tisztességes nőket.
– És te lennél a tisztességes nő? – húzom fel a szemöldökömet.
– Hát nem is a viking…