Megkísértve (Éjszaka Háza 6.) 169 csillagozás

P. C. Cast – Kristin Cast: Megkísértve

Zoey ​azt hitte, sikerült végleg megszabadulnia Kalonától és Neferettől, de tévedett. Bár Tulsában béke honol, ellenségei már egy lépéssel előtte járnak: Nüx Tanácsa elé járulnak, hogy a vámpírvilág vezetőit is maguk mellé állítsák. Így hát Zoey-nak és barátainak nem marad más választásuk – nekik is Velencébe kell utazniuk, hogy megakadályozzák a katasztrófát. Stevie Rae azonban nem tart velük, Tulsában marad, hogy megpróbálja rendezni sötét titkait, melyek lassan felemésztik…
És akkor megszólalt.

– Ó, Istennő, ne! Ne tedd ezt velem!
Kalona hangja volt az, és ahogy meghallottam, legszívesebben üvöltve próbáltam volna kiszabadítani magam az öleléséből, de nem voltam ura a testemnek, és a szavak, amelyek kibuktak a számon, nem az én szavaim voltak.
– Cssss, ne ess kétségbe. Itt vagyok veled, szerelmem.
– Csapdába ejtettél! – Vádló hangja ellenére még erősebben szorított magához, és felismertem a hideg szenvedélyt halhatatlan ölelésében.
–… (tovább)

Eredeti mű: P. C. Cast – Kristin Cast: Tempted

Eredeti megjelenés éve: 2009

Kelly, Budapest, 2010
348 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789639943124 · Fordította: Illés Róbert

Judyt IP
P. C. Cast – Kristin Cast: Megkísértve

Ezt a könyvet sem manapság olvastam, de arra élénken emlékszem, hogy nagyon vártam az új kötet – igazából mindegyik kötetet nagyon vártam – megjelenését. Nyolc évvel ezelőtt nem is okozott csalódást, sőt szerintem olyannyira jól sikerült, hogy maximálisra értékeltem. Hogy milyen élmény lenne manapság a történet, azt nem tudom, ez legyen a jövő zenéje, talán valamikor győz a kíváncsiság és újra olvasom az itthon megjelent kilenc kötetet.

Bővebben: https://watchaholics.hu/2018/03/16/p-c-cast-es-kristin-…

Nicky_
P. C. Cast – Kristin Cast: Megkísértve

Hirtelen mindenki milyen okos lett…
Ez a könyv átlagos volt…vagy…most fejeztem be, de nem tudnám elmondani, hogy mi is volt a fő cselekménye ennek a résznek. Olyan mintha csak egy átvezetés lenne.
Zoey ábrándozik a fiúkról, Zoey utálja a fiúkat, Zoey szakít, Zoey összejön, Zoey vonzódik a fiúkhoz, Zoey nem tudja mit csinál, Zoey tudja mit csinál, Zoey sokat dühös.
Stevie Rae önállósodik, és butaságokat csinál. Rephaim jófej azért…bírom…
Aphrodité megint egy hülye pics@ lett….csak úgy hirtelen.
Erik…egy szemét alak, undorító pfhuj…nem bírta elviselni, hogy Zoeynak több pasija is van egyszerre rajta kívül..milyen szánalmas már… (?!!)
Kalona, oh Te minden bukott angyalok szexi férfija….hát mindenkit megbolondítasz, csak engem irritálsz?!
Nem tudom….én örülnék neki, ha Zoey meghalna, mert akkor tuti megoldódnának a pasi gondjai.:D De ilyen szerencsém úgy sincs, és most mééég különlegesebb lesz, az tuti… Vagy nem? Máris olvasom tovább, és kiderül.

Francica
P. C. Cast – Kristin Cast: Megkísértve

Ne, őt ne!!!!!! Kérem őt vissza. Ne most kezdjenek már el az írónők öldökölni. Szóval fájt a vége nagyon, kicsit össze is tört a szívem miatta.
Nem volt egy hatalmas, eseménydús könyv. Inkább a „kárfelmérés és romeltakarítás” jobban illett rá. Új szereplő Kalona egyik hollómása, Rephaim. Megkedveltem és érdekel a sorsa. Kalona is szimpi lett, mint főgonosz, de a vége miatt, most haragszom rá.
Újdonság, hogy most több szereplő szemszögéből is látjuk a dolgokat. Azért ez néha elég hatásos élményhez vezetett számomra.
Erik bunkósága már nevetséges, Stark igazi harcos, Heath pedig megértő és mindig ott van ha kell.

MisssBee
P. C. Cast – Kristin Cast: Megkísértve

Úgy vártam már, hogy végre olvashassam a következő Éjszaka háza kötetet… erre jött ez.

Most kivételesen csalódtam. Eddig mindig megvolt nagyjából az a színvonal, amit vártam, most viszont a könyv első fele maga volt a merő unalom. Csak vártam, és vártam, még hőseink feltöltődnek az előző csatából, még rendeződnek a viszonyok, és csak vártam… mire elkezdődött valami, addigra már nem sok kedvem volt olvasni. A vége természetesen tovább olvasásra ad okot, de ez most nem mentség arra, hogy ezt a kötetet nem élveztem.

mági
P. C. Cast – Kristin Cast: Megkísértve

Nekem a vége miatt lett 5 csillag.
Az utolsó 20 oldal nagyon bejött.

aalexaa85
P. C. Cast – Kristin Cast: Megkísértve

Egyre jobb ez a sorozat, alig várom már a folytatást! :) Stevie Rae és Rephaim is nagyon jól kiegészítik egymást. Remélem, tényleg együtt tudnak maradni. :)

abstractelf P
P. C. Cast – Kristin Cast: Megkísértve

Egyszerűen sokkolt a vége. De örülök a könyvnek, mert határozott javulás az előző részhez képest. Heath-t nagyon sokáig nem tudtam kedvelni, ebben a kötetben azonban pozitív változás állt be a kapcsolatunkban, amit nagyra értékeltem. :)

Liliane

Erre sem emlékszem.
Csak néhány dologra.
Inkább hagyjuk a dolgot! *lemondó sóhaj*
Egyik írónő sem képes fejlődni…

Hisztis_Manó
P. C. Cast – Kristin Cast: Megkísértve

Az vadhoz és a prédához képest ez felüdülés volt. Ez már jobban tetszett, végre új helyszínen történtek a cselekmények és új szereplőket is megismerhettünk. Ki tudja még a végén jó lesz a sorozat? A Steve Rea-s részek nagyon tetszettek és Darius, Aphrodités részeket is.

Shanara

A hibákból, akár ebben az életben követted el, akár egy másikban, tanulni kell, és akkor lehetőségekké változnak.

Huszadik fejezet

Shanara

Mindnyájunkra hatással van a múlt, de hatalmunkban áll megtiltani neki, hogy beleszóljon a döntéseinkbe.

Huszadik fejezet

Lulu_Lulu

– Aztán megyek a saját ágyanba. Egyedül. Víilágos?
– Világos.-Heath elvigyorodott, és gyengéden megcsókolta.-Szia,- Zo.
-Szia, Heath.

IzzieThomas

Engedd, hogy a szeretet legyen a balzsam, amely begyógyítja a lelkeden ejtett sebet.

Negyedik fejezet

IzzieThomas

Az igazság mindig kevésbé ijesztő, mint a feltételezések.

Ötödik fejezet

Csillaolvas

Rephaim úgy döntött, hogy a hűtőszekrényeket szereti.

Delena

Tulsa éjszakai égboltját varázslatos félhold ragyogta be.

Delena

Használd az igazság erejét, hogy szembe tudj vele szállni.

Éjszaka Háza sorozat · Összehasonlítás