Megkísértve (Éjszaka Háza 6.) 197 csillagozás

P. C. Cast – Kristin Cast: Megkísértve

Zoey ​azt hitte, sikerült végleg megszabadulnia Kalonától és Neferettől, de tévedett. Bár Tulsában béke honol, ellenségei már egy lépéssel előtte járnak: Nüx Tanácsa elé járulnak, hogy a vámpírvilág vezetőit is maguk mellé állítsák. Így hát Zoey-nak és barátainak nem marad más választásuk – nekik is Velencébe kell utazniuk, hogy megakadályozzák a katasztrófát. Stevie Rae azonban nem tart velük, Tulsában marad, hogy megpróbálja rendezni sötét titkait, melyek lassan felemésztik…
És akkor megszólalt.

– Ó, Istennő, ne! Ne tedd ezt velem!
Kalona hangja volt az, és ahogy meghallottam, legszívesebben üvöltve próbáltam volna kiszabadítani magam az öleléséből, de nem voltam ura a testemnek, és a szavak, amelyek kibuktak a számon, nem az én szavaim voltak.
– Cssss, ne ess kétségbe. Itt vagyok veled, szerelmem.
– Csapdába ejtettél! – Vádló hangja ellenére még erősebben szorított magához, és felismertem a hideg szenvedélyt halhatatlan ölelésében.
–… (tovább)

Eredeti megjelenés éve: 2009

Kelly, Budapest, 2010
348 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789639943124 · Fordította: Illés Róbert

James Stark · Stevie Rae · Dáriusz · Mary Angela nővér · Redbird nagyi

Paulina_Sándorné P>!
P. C. Cast – Kristin Cast: Megkísértve

Elég ügyesen sikerült felvennem a történet fonalát. Zoey nem semmi egy lány. Bár az előző könyvekben kedveltem Eriket, örülök annak, amit Zoey tett. Nem volt szimpatikus, amit művelt. Heath aranyos figura spoiler. Stark aranyos, jól áll neki a harcos szerep. Aphrodité viselkedése tetszik Darius-szal, szép párost alkotnak. Stevie Rae most muszáj volt? Szerintem nem kellett volna, de remélem tévedek és megérte Rephaim-t spoiler Kalonát nem tudom hová tenni, ő a szexi, rossz fiú a történetben.

Judyt IP>!
P. C. Cast – Kristin Cast: Megkísértve

Ezt a könyvet sem manapság olvastam, de arra élénken emlékszem, hogy nagyon vártam az új kötet – igazából mindegyik kötetet nagyon vártam – megjelenését. Nyolc évvel ezelőtt nem is okozott csalódást, sőt szerintem olyannyira jól sikerült, hogy maximálisra értékeltem. Hogy milyen élmény lenne manapság a történet, azt nem tudom, ez legyen a jövő zenéje, talán valamikor győz a kíváncsiság és újra olvasom az itthon megjelent kilenc kötetet.

Bővebben: https://watchaholics.hu/2018/03/16/p-c-cast-es-kristin-…

Nikoletta_89>!
P. C. Cast – Kristin Cast: Megkísértve

Hirtelen mindenki milyen okos lett…
Ez a könyv átlagos volt…vagy…most fejeztem be, de nem tudnám elmondani, hogy mi is volt a fő cselekménye ennek a résznek. Olyan mintha csak egy átvezetés lenne.
Zoey ábrándozik a fiúkról, Zoey utálja a fiúkat, Zoey szakít, Zoey összejön, Zoey vonzódik a fiúkhoz, Zoey nem tudja mit csinál, Zoey tudja mit csinál, Zoey sokat dühös.
Stevie Rae önállósodik, és butaságokat csinál. Rephaim jófej azért…bírom…
Aphrodité megint egy hülye pics@ lett….csak úgy hirtelen.
Erik…egy szemét alak, undorító pfhuj…nem bírta elviselni, hogy Zoeynak több pasija is van egyszerre rajta kívül..milyen szánalmas már… (?!!)
Kalona, oh Te minden bukott angyalok szexi férfija….hát mindenkit megbolondítasz, csak engem irritálsz?!
Nem tudom….én örülnék neki, ha Zoey meghalna, mert akkor tuti megoldódnának a pasi gondjai.:D De ilyen szerencsém úgy sincs, és most mééég különlegesebb lesz, az tuti… Vagy nem? Máris olvasom tovább, és kiderül.

Francica>!
P. C. Cast – Kristin Cast: Megkísértve

Ne, őt ne!!!!!! Kérem őt vissza. Ne most kezdjenek már el az írónők öldökölni. Szóval fájt a vége nagyon, kicsit össze is tört a szívem miatta.
Nem volt egy hatalmas, eseménydús könyv. Inkább a „kárfelmérés és romeltakarítás” jobban illett rá. Új szereplő Kalona egyik hollómása, Rephaim. Megkedveltem és érdekel a sorsa. Kalona is szimpi lett, mint főgonosz, de a vége miatt, most haragszom rá.
Újdonság, hogy most több szereplő szemszögéből is látjuk a dolgokat. Azért ez néha elég hatásos élményhez vezetett számomra.
Erik bunkósága már nevetséges, Stark igazi harcos, Heath pedig megértő és mindig ott van ha kell.

MisssBee P>!
P. C. Cast – Kristin Cast: Megkísértve

Úgy vártam már, hogy végre olvashassam a következő Éjszaka háza kötetet… erre jött ez.

Most kivételesen csalódtam. Eddig mindig megvolt nagyjából az a színvonal, amit vártam, most viszont a könyv első fele maga volt a merő unalom. Csak vártam, és vártam, még hőseink feltöltődnek az előző csatából, még rendeződnek a viszonyok, és csak vártam… mire elkezdődött valami, addigra már nem sok kedvem volt olvasni. A vége természetesen tovább olvasásra ad okot, de ez most nem mentség arra, hogy ezt a kötetet nem élveztem.

mági>!
P. C. Cast – Kristin Cast: Megkísértve

Nekem a vége miatt lett 5 csillag.
Az utolsó 20 oldal nagyon bejött.

Edina_Nagy_2>!
P. C. Cast – Kristin Cast: Megkísértve

Már most rosszul vagyok, ha belegondolok, hogy mindjárt vége

Kis_barack>!
P. C. Cast – Kristin Cast: Megkísértve

Amikor a könyvtárban barangoltam, csak véletlenül bukkantam rá erre a sorozatra. Nem is gondoltam, hogy ez „hű de jó” lesz, csak kíváncsi voltam, de amint elkezdtem olvasni egyre inkább a szereplőkkel együtt éltem át a kalandokat és mindig vártam a folytatást! Ebben a részben pedig hihetetlenül izgalmasak és meglepőek voltak az események! Teljesen a sorozat rabja lettem, úgyhogy pénteken go könyvtár a következő részért! ;)

HairWizard>!
P. C. Cast – Kristin Cast: Megkísértve

Basszus. Egyre csak ezt ismételgetem.
Ez eddig a legjobb rész, attól függetlenül, hogy a nagy csatán túl vagyunk.
Rengeteg apró dolog történt, amu a végkifeljet szempontjából fontos lesz.
Ráadásul az, hogy különböző szemszögből íródott, így sokkal többet megtudunk a főszereplőkről.
Zoey még mindig keresi a helyes utat a szíve, lelke, és esze között.
Stevie Rae is egyre furább kalamajkába keveredik.
Muszáj vagyok nekikezdeni a következő résznek, most erről nem is tudnék többet írni.

Shanara>!

A hibákból, akár ebben az életben követted el, akár egy másikban, tanulni kell, és akkor lehetőségekké változnak.

Huszadik fejezet

Shanara>!

Mindnyájunkra hatással van a múlt, de hatalmunkban áll megtiltani neki, hogy beleszóljon a döntéseinkbe.

Huszadik fejezet

gabriel93>!

De attól, hogy nem hiszel valamiben, annak a létezése még semmivel sem lesz kevésbé valószínű.

Kapcsolódó szócikkek: Mary Angela nővér
gabriel93>!

– A józan ész legalább olyan fontos, mint a megérzések.

Kapcsolódó szócikkek: Redbird nagyi
gabriel93>!

-Mindig bölcs dolog számolni a veszéllyel.

Kapcsolódó szócikkek: Dáriusz
Lulu_Lulu>!

– Aztán megyek a saját ágyanba. Egyedül. Víilágos?
– Világos.-Heath elvigyorodott, és gyengéden megcsókolta.-Szia,- Zo.
-Szia, Heath.

IzzieThomas>!

Engedd, hogy a szeretet legyen a balzsam, amely begyógyítja a lelkeden ejtett sebet.

Negyedik fejezet

IzzieThomas>!

Az igazság mindig kevésbé ijesztő, mint a feltételezések.

Ötödik fejezet

Éjszaka Háza sorozat · Összehasonlítás